loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Účinný krém bez chémie

Účinný krém bez chémie

alenka

alenka: Účinný krém bez chémie. Hladam dobry krem denny aj nocny proti vraskam (33 rokov-cize bez kolagenu), ktory neobsahuje ziadne resp. minimum chemie (parabeny a ostatne umele farbiva, parfemy, konzervanty)a je zaroven ucinny (skusala som fr. znacku Avene, tie kremy su ale take jemne, ze necitim ziaden efekt)Viete mi niekto poradit?
21 apríl, 2009 o 09:37 Odpovedať

zulu
zulu: detske kremy. presne tak, to, ze je krem urceny pre babatka, nic neznamena, lebo velakrat obsahuje rovnake svinstva ako kremy pre dospelych. Je to sice zarazajuce, ale je to tak. Cize sa treba pozriet na zlozenie a ked nepoznate latky, ktore su potencialne nebezpecne, vyberte si radsej kozmetiku certifikovanu ako bio, tu je zaruka, ze nic skodlive neobsahuju...
15 september, 2009 o 17:34 Odpovedať
Lili
Lili: chemia v kreme. Ktora latka je inak v kremoch najskodlivejsia? Ja osobne si velmi nie som ista, podla coho to teda vyberat... no neviem,a nemyslite si ze ked nas od mala natierali takymito nebio kremikmi, ze si nas organizmus viac menej vybudoval akusi obranyschopnost? ja osobne som totiz este nepocula o ziadnom pripade ze by vyslovene z pouzivania kremov, niekto nedajboze zomrel... a panikarit skoro v 30tke ze urychlene prejst na vsetko bez chemie a byt uplne bio mi pride bud ovplyvnene reklamou alebo fakt az prilis paranoidne...v skratke ten bio boom povazujem skor sa sikovny biznis
18 september, 2009 o 15:41 Odpovedať
Kika
Kika: Eucerin. Ahojte, nemate niekto skusenost so znackou Eucerin? planujem kupu kremu, tak ci sa oplati... :)
01 október, 2009 o 11:52 Odpovedať
miriam88
miriam88: Eucerin. Ja som si prednedavnom zakupila krem tejto znacky a som spokojna. krem mam na suchu a citlivu plet so sklonmi k lahkemu podrazdeniu, zapalom a podobne , /neico na styl akoby proti psoriaze a podobnym ekzemom/, jasne ze to uplne nevylieci, ale po natreti mam vyrazny pocit zlepsenia pleti, hlavne nie je ta pokozka taka "vysusena"

v pohode inak na nho nanasam aj mejkap
02 október, 2009 o 16:40 Odpovedať
Anonym: pripravky EUCERIN. Prípravky značky eucerin sú veľmi dobre, zvlášť na citlivu pleť,vhodný na podraždenú a chorú pokožku je eucerin pleťové mlieho s 3%, alebo aj viac percntnou ureou. Inka
05 október, 2009 o 11:09 Odpovedať
Kika
Kika: eucerin. Vdaka Inka, tak ho asi vyskusam, a snad bude konecne robit dobre aj mne...

donedavna som pouzivala biodermu a sice spociatku som mala plet menej podrazdenu, potom akoby si zvykla, a nic...

inak odporuca sa kremy menit po case alebo uz ked raz jeden robi dobre, tak ostat pri nom?
05 október, 2009 o 11:16 Odpovedať
vanda
vanda: La Roche. Doskusala som vzorky La roche hydratacny krem, a pravdepodobne si ho pojdem aj zakupit. konecne krem ktory hydratoval tak ako som si to predstavovala

len ci je ozaj bez chemie, to uz zarucit neviem
20 október, 2009 o 11:16 Odpovedať
hena123
hena123: biokozmetika. ja som si objednala cez vikend plno veci na bioshop.sk, platba je na dobierku, tak uvidime ako to bude vyzerat... sice ma to stalo 100eur, ale kupila som si tolko veci, ze cenovo je to neporovnatelne vyhodnejsie nez si kupovat drahe znacky, ktorych ucinnost mi zatial nikto nepotvrdil a ktore su vsetky aj tak vyrabane na baze mineralnych olejov (ropnych produktov) a s dalsimi alergenmi a nebezpecnymi latkami, dokonca aj vacsina tych, ktore su predavane v lekarni!
20 október, 2009 o 14:53 Odpovedať
Anonym: etani. Ja Ti poradim kozmetiku Etani. (www.etani.sk)
S kolegnom u nej je to tak, ze podporuje tvorbu vlastneho kolagenu. Je bez akychkolvek parabenov a ropnych produktov, konzervantov. je 100% prirodna a je aj ucinna. Mam to odskusane. Cena je tiez prijatelna. Rucim Ti za to, ze budes spokojna.

23 november, 2009 o 14:53 Odpovedať
sara
sara: AA help. Ja som si nedavno zakupila tento krem pre suchu a velmi citlivu pokozku, a zatial len odporucam. Vyborne hydratuje a teraz v tom mraze co tu este stale mame, obzvlast, a mam pocit ze mi plet aj prijemne upokojuje.

Inak obsahuje minimum tych chemickych zloziek, takze aj pre nadsenkyne zdravych a cistych vyrobkov by mohol byt.

Kupila som ho v lekarni, cena prekvapivo prijatelna - 5 Eur a par centov.

jedine co by som mu vytkla je nie prilis prijemna vona. co sa dalo cakat kedze neobsahuje parfemy...
09 marec, 2010 o 09:47 Odpovedať

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.