Investičné zlato: Hologramom chránená budúcnosť

by redakcia kankan
0 comment

V dnešnej dobe, keď investori hľadajú spoľahlivé a bezpečné spôsoby, ako uchovať hodnotu svojho majetku, sa investičné zlato stáva čoraz obľúbenejšou voľbou. Predstavuje nielen tradičnú hodnotu, ale vďaka moderným technológiám ako je hologram, aj novú úroveň zabezpečenia. V tomto článku sa pozrieme na inovatívne riešenia v oblasti investičného zlata a ich význam pre dnešných investorov.

Švýcarské zlaté slitky: Inovácia v podobe hologramu

Unikátnosť švýcarských zlatých slitkov vyrábaných rafinériou Argor-Heraeus spočíva v použití hologramu, ktorý je ražený priamo do kovu. Tento hologram nie je len obyčajná nálepka, ale súčasťou samotného slitku, čo zaručuje jeho autentičnosť a zabraňuje možnosti padělání. Takáto forma zabezpečenia je pre investorov kľúčová, pretože im poskytuje istotu, že ich investícia je skutočne do rýdzeho zlata.

Kinebar® technológia: Bezpečnosť na prvom mieste

Hologram na týchto slitkoch je vytvorený pomocou technológie Kinebar®, chránenej obchodnej značky spoločnosti UBS. Kinebar® predstavuje aplikáciu difrakčného bezpečnostného prvku, tzv. kinegramu, ktorý sa využíva aj v bankovkách a cestovných pasoch. Táto technológia zaručuje, že hologram je unikátny a nekopírovateľný, čím poskytuje slitku ešte vyššiu úroveň zabezpečenia.

Výhody investovania do zlata s hologramom

Investičné zlato so zabudovaným hologramom ponúka viacero výhod. Okrem vysokého stupňa zabezpečenia a garancie autentičnosti, hologramové slitky nie sú výrazne drahšie než bežné zlaté slitky. To umožňuje širšiemu okruhu investorov vstúpiť do sveta zlata bez obáv o možné falšovanie.

V súčasnosti sú tieto slitky distribuované spoločnosťou Zlatovna na českom a slovenskom trhu. Ponúkajú jedinečnú možnosť investovania do zlata s dodatočnou vrstvou bezpečnosti, čo robí túto formu investície atraktívnejšou pre moderného investora.

You may also like