Čo darovať na kolaudačný večierok? Inšpirujte sa našimi tipmi!

by redakcia kankan
0 comment

Váš priateľ sa práve nasťahoval do nového bytu a pozval vás na kolaudačný večierok? Osláviť nové bývanie sa predsa patrí a vy ako pozvaná osoba by ste nemali prísť s prázdnymi rukami. Nejde o oslavu narodenín ani povýšenia v práci takže vybrať vhodný dar môže byť trochu náročnejšie…koľkokrát kupujete darček k takejto udalosti?

Ako vybrať dar

Prvé čo asi všetkých napadne sú dekorácie. Pravdou je, že sú vhodné ich má nový majiteľ bytu v obľube. Pri výbere vhodnej dekorácie do bytu sa orientujte podľa vkusu majiteľa. Bude ho predsa len používať on a vy určite nechcete aby skončil niekde zastrčený v skrini.

Sošky a svietniky sú síce fajn, ale nie každý ich aj obľubuje. Pokiaľ poznáte štýl v akom je byt zariadený môžete vybrať vhodný dar podľa toho. Vintage a provensálsky štýl sa nesie v znamení bledých odtieňov, dečiek, vankúšikov a prehozov. Pokiaľ ale dáva majiteľ prednosť minimalizmu určite s týmto nezabodujete.

Sedenie na terasu – spoločný dar

Ak je súčasťou bytu balkón alebo terasa s nádherným výhľadom, ako napríklad v atraktívnom bývaní Premiѐre (https://www.byty-premiere.sk)môžete sa obzrieť po vhodnom sedení. Dve stoličky a stolík, kde si môže majiteľ dať kávu alebo aj raňajky budú určite patriť medzi praktické dary. Keďže ide o finančne drahší dar môžete sa naň poskladať viacerí a darovať ho ako spoločný darček.

Praktické darčeky

Pri zariaďovaní domu sa často zabúda na kuchynské hodiny. Ide o praktický a užitočný darček, ktorý majiteľ určite využije. Aj v tomto prípade sa orientujte podľa štýlu majiteľa bytu. Masívne rustikálne hodiny nezapadnú do kuchyne, ktorá je zariadená v modernom industriálnom štýle.

Vhodným a aj praktickým darom môžu byť aj úložné boxy. Pomôžu udržať poriadok v domácnosti a zároveň môžu slúžiť aj ako dekorácia. Pri ich výbere sa zamerajte na neutrálne farby (biela, hnedá, sivá), ktoré sa hodia do každého interiéru.

Sklené poháre na víno alebo aj obyčajné poháre na vodu sú ďalším praktickým darčekom. Môžete siahnuť aj po váze alebo podnose na zákusky. Tieto veci sa v domácnosti zídu vždy.

Možností čo darovať je množstvo, stačí len vybrať dar, ktorý by sa podľa vás mohol majiteľovi páčiť a zísť.

You may also like