Vietor vo vlasoch pocítite nielen na motorke

by redakcia kankan
0 comment

Zvuk motorky, jej dizajn a rýchlosť láka každého. Avšak nie každý si trúfne na motorku sadnúť. Dve kolesá sú postrachom hlavne pre dámy, ktoré síce túžia po vetre vo vlasoch, ale zároveň je v ich prirodzenosti túžba po stabilite. Pre každého, kto chce prežiť každý kilometer na diaľnici v spojení s vozovkou a zároveň sa cítiť bezpečne, sú určené cestné trojkolky.

Do nového roku s novým Rykerom

Tak ako každý rok, prinesie nový rok 2023 nové možnosti začiatkov a nové výzvy. Spoločnosť BRP prináša výzvu vo forme vylepšených modelov obľúbených trojkoliek Ryker a Spyder. Prvý spomínaný stroj – Ryker, je možné vyskúšať v troch prevedeniach. Ide o trojkolky v klasickom, v športovom alebo terénnom prevedení. Neexistuje lepší pocit ako potešenie z jazdy a spoznávania diaľok. S Rykerom si splníte motoristické sny a zažijete nové dobrodružstvá.

Cítiť sa lepšie ako v bavlnke

BRP si vždy dáva záležať, aby ich štvorkolky, trojkolky alebo elektrické motocykle v sebe spájali moderné technológie a maximálne pohodlie. Štvorkolka je zo všetkých spomínaných vozidiel na prvý pohľad najviac pohodlná. Lenže trojkolky Ryker jej v stabilite a pohodlnosti stúpajú na päty. V nových modeloch bolo myslené na detaily ako vyvýšená opierka pre vodiča alebo vyhrievané rukoväte. Je jasné, že Ryker sa stáva vozidlom, s ktorým si skvele zajazdíte počas celého roka.

Ktorý Ryker si odveziete domov?

Klasický Ryker

Trojkolky z modelovej rady Ryker sú stvorené pre milovníkov klasiky. Ryker bol skonštruovaný s ohľadom na bezpečnosť a stabilitu. Je určený pre dlhšie jazdy po spevnených vozovkách a diaľniciach.

Športový Ryker

Na modely Ryker Sport si môžete užiť športovú jazdu s partnerom. Sedadlá pre jazdca i spolujazdca sú pohodlné, takže prekážkou nie je ani celodenná jazda. Svižná a športová jazda je to, čo vás dostane na kolená.

Terénny Ryker

Jazdiť len po vozovkách je nudné. Ak túžite po adrenalíne, spoľahnite sa na terénny Ryker Rally. Tento model trojkolky nepozná prekážky a vďaka robustnému telu zdolá každý terén.

Náš tip: Ste tak trochu neštandardnej postavy? Trojkolky Ryker sa prispôsobia každému bez ohľadu na výšku alebo váhu. Inovatívny UFit System umožňuje bez náradia nastaviť sedadlo, riadidlá či pedále.

 

You may also like