Postavte si záhradný altánok za pár minút

by redakcia kankan
0 comment

Záhrada bez altánku? To je dnes nepredstaviteľné. Lenže altánok je finančne náročnou stavbou. Často ani nevieme, ktoré miesto je preňho najlepšie. Ideálny je preto mobilný záhradný altánok.

Ako na mobilný záhradný altánok? Použite stan

Samozrejme nie obyčajný, s ktorým chodíme stanovať do kempu. Zadovážte si do záhrady nožnicový stan. Ten je obľúbený aj v záhradách. Prečo? Dobre vypadá, je praktický, jednoducho sa rozloží aj zloží. Na rozdiel od záhradných slnečníkov ponúka stabilitu a tiež väčšiu zastrešenú plochu.

Záhradný altánok má aj ďalšiu výhodu. Môžete si ho vybrať v rôznych veľkostiach, od 2×2 m až po 6×3 m. Ani to však nemusí byť konečný rozmer. Záhradný pavilón sa dá vytvoriť aj spojovaním jednotlivých nožnicových stanov. Takže jednoducho vytvoríte obrovské zastrešenie pre vaše záhradné party, pre svadbu aj inú akciu, u ktorej sa bojíte, že by vám ju mohlo pokaziť počasie.

Vždy inde na záhrade

Záhradný stan je mobilným altánkom, ktorý si máte možnosť kedykoľvek jednoducho premiestniť do iného kúta záhrady. Je to jednoduché a rýchle. Vďaka tomu si môžete užívať posedenie vždy v inom kúte záhrady. Tam, kde zrovna potrebujete pritieniť, kde sa práve rozkvitli najkrajšie kvetiny, či kde máte aktuálne kľud na prácu. Nožnicové stany sú totiž ideálne aj ako bezpečné zastrešenie záhradného miesta pre home office.

Vezmite ho na cesty

Výhodou nožnicových stanov ako záhradných altánkov je to, že ich dokážete využiť na 100 %. Cez týždeň doma na záhrade, cez víkend na chate, počas dovolenky trebárs v kempe, ale aj na pláži. Týchto pomocníkov nenechajte zaháľať. Jednoducho sa prevážajú, zaberú minimum miesta a postavíte ich v jednej osobe. A čo ak sa na nich niečo poškodí? V e-shope Expodom.sk nekúpite iba samotné stany, ale máte možnosť si objednať aj prípadné náhradné diely. Váš záhradný altánok vám vydrží skutočne dlho.

You may also like