Pánska dovolenková jazda po pobreží

by redakcia kankan
0 comment

S partiou kamošov sme sa rozhodli podniknúť dlhšiu cestu po pobreží Chorvátska. Najskôr sme rozmýšľali, že si prenajmeme väčší automobil a budete sa pomocou neho presúvať z miesta na miesto. Náhodou sme však narazili na inzerát nadšenca štvorkoliek a trojkoliek, ktorý prenajíma svoje vzácne poklady. Neváhali sme a zopár silných strojov sme si na desať dní prenajali.

Cestou necestou poriadne nabalení

Prenajať si trojkolky bol jeden z najlepších nápadov v našom živote. Počas jazdy sme mali naozaj horúce počasie, ktoré sme však v trojkolkách nepociťovali. Vietor nám osviežoval tvár a my sme sa mohli tešiť z pohľadov na krásnu prírodu a čisté Jadranské more. Za najväčšiu výhodu dovolenky na trojkolkách sme považovali to, že trojkolka Can-Am Spyder F3 má naozaj bohatý batožinový priestor. Preto sme sa neobávali ani toho, že by sa zhoršilo počasie. V úložnom priestore je dostatok miesta pre spacák, stan, oblečenie a dokonca aj nejaké to pivko sa do neho zmestilo. Ďalšou nemenej dôležitou výhodou trojkolky Spyder je fakt, že sedenie v nej je pôžitkom. Vôbec sme necítili únavu alebo otlačené miesta napriek takmer celodennej jazde. Ergonomicky je Spyder navrhnutý takým spôsobom, aby poskytoval maximálne pohodlie jazdcovi. Ide o systém UFit, ktorý zaisťuje uvoľnenú a pre telo prirodzenú polohu. Viete, čo považujeme za bonus? Chorváti videli, že sme priaznivci rýchlej jazdy a nebojíme sa adrenalínu, a preto nám odporučili vodný skúter na predaj za neuveriteľnú cenu. Budeme sa musieť do Chorvátska vrátiť, tento raz síce automobilom, ale na budúce opäť na trojkolkách.

Najväčšie benefity trojkolky Spyder F3

Trojkolka Can-Am Spyder F3 disponuje dizajnom, ktorému sa nevyrovná žiadny iný cestný stroj. Aerodynamické až futuristické hrany v spojení s vysokou rýchlosťou sú rajom pre každého milovníka netypických dopravných prostriedkov. Telo Spydera tvorí oceľový, odolný rám a aj plastové časti sú veľmi pevné. Šesťstupňová prevodovka umožňuje rýchlu jazdu po diaľnici a malé triky mimo nej. V zákrutách vás udrží elektrický stabilizátor a o vašej jazde budete neustále informovaní vďaka panoramatickému širokouhlému LCD displeju. Obávať sa nemusíte ani odcudzenia trojkolky, keďže sa dá odomknúť len pomocou kódového elektronického kľúča.

 

 

You may also like