Netypické rozmery obliečok – pohodlie v posteli pre každého

by redakcia kankan
0 comment

Hľadáte obliečky pre dlháňov, často sa v noci prevaľujete alebo potrebujete obliečky pre paplón v detskej postieľke? Ak áno, v sortimente musíte vyhľadať celkom iné rozmery obliečok než tie, ktoré sú bežne dostupné. Nevešajte však hlavu, pretože my vám s výberom pomôžeme.

Správny rozmer obliečky vám zaručí kvalitnejší spánok

Rozmery paplóna a jeho obliečky prispievajú vo veľkej miere ku kvalite vášho spánku. Častokrát sa však stane, že hoci máte tie správne rozmery, obvykle 140 x 200 cm, paplón vám skrátka nestačí. Stáva sa to v prípade, že sa v noci veľa prevaľujete a tzv. „cestujete po posteli“. V takomto prípade je určite na mieste siahnuť po obliečkach s netypickými rozmermi.

Tieto obliečky využijú aj osoby vyššieho vzrastu, ktorým pri bežných rozmeroch pretŕčajú chodidlá či konce nôh spod okraja paplóna. Tento nepríjemný pocit len tak ľahko nedá spať a počas noci môže príliš malý paplón spôsobiť aj prechladnutie. Práve z týchto dôvodov nájdete v ponuke aj predĺžené obliečky s rozmermi 140 x 220 cm.

Náš TIP:

Pri výbere dbajte aj o správny materiál obliečok, ktorý zlepší váš spánok počas každej sezóny.

Romantika ide ruka v ruke s pohodlím

Zdobí vašu spálňu luxusná veľká posteľ, do ktorej si každý večer líhate spoločne? Potom je na čase vyskúšať francúzske obliečky s unikátnym rozmerom 200 x 220 cm. Jedna veľká prikrývka prinesie do vašej spálne viac romantiky a túlenia. Zároveň zabezpečí vyšší komfort aj v prípade, že sa zvyknete pri spánku veľa pohybovať.

Foto: francuzske_obliecky.jpg

My však vieme, že na „letisku“ zvyknú spávať aj samostatní spáči, ktorí si radi doprajú prémiový komfort. Aj v tomto prípade vám odporúčame väčšie obliečky, ktoré dodajú vašej spálni nádych luxusu a vášmu spánku poriadnu dávku uvoľnenia.

Bavlnené obliečky do postieľky pre najsladšie sny

Spánok ako v bavlnke si zaslúžia aj tí najmenší. Ich pohodlie pri spánku však nezávisí len od kvality matraca a paplóna, ale aj od veľkosti obliečky, a preto nájdete v sortimente aj špeciálne obliečky do postieľky. Tento typ obliečok je vyrobený zo 100% bavlny, takže vášmu uzlíku šťastia prinesie spokojný spánok počas každej sezóny. Bavlna zároveň dobre absorbuje tekutiny, čo je u malých detí naozaj žiaduce. Nakoniec tu máme motívy, medzi ktorými nájdete všetkých rozprávkových a akčných hrdinov, ktorých majú vaše deti rady.

Foto: obliecky_do_postylky.jpg

Správny rozmer obliečok je pre kvalitný spánok viac než nevyhnutný. Platí to však aj pre dlháňov alebo tých najmenších. Aj pre nich sa však v ponuke nájde riešenie, ktoré im dožičí príjemný spánok až do rána. Ak si večer líhate do veľkej luxusnej dvojpostele osamote alebo v spoločnosti, o najvyšší komfort sa postarajú jedine francúzske obliečky.

You may also like