Auto ako nové i po rokoch – to je keramická ochrana laku

by redakcia kankan
0 comment

Viete, že pre takmer večnú krásu vášho automobilu môžete to najdôležitejšie urobiť hneď po jeho zakúpení? Doprajte mu keramickú ochranu laku.

Navždy mladá karoséria

Niekto automobil pokladá za popolnicu a nutné zlo. Iní k nemu pristupujú ako k členovi rodiny, pre ďalších je doslova modlou. Tak či tak sa nám oplatí o naše auto starať. Či už preto, že nám bude robiť radosť dlhší čas, či ho raz výhodnejšie predáme len pre to, že nestratilo nič zo svojho lesku, ktorý nás uchvátil už keď sme si ho brali z autosalónu. A ako zaistiť krásu karosérie po mnoho rokov? Ideálnym spôsobom je profesionálne aplikovaná keramická ochrana laku. Tá sľubuje ochranu karosérie po dobu 2 až 10 rokov v závislosti na spôsobe umývania karosérie behom tejto doby.

Pomocník menom C.QUARTZ

Špecialisti na detailing automobilov, teda na ochranu exteriéru a interiéru automobilu, jeho umývanie a čistenie, zo spoločnosti Detail Car, odporúčajú a taktiež aplikujú nano ochranu. Keramická ochrana laku C.QUARTZ ponúka nanokeramické povlaky, ktoré dokážu chrániť lak. Keramické častice SiO2 prenikajú hlboko do mikroskopických pórov laku, dokážu sa s ním fyzicky spojiť a na povrchu laku vytvárajú súvislú ochrannú vrstvu. Tá naviac odpudzuje vodu, ľad aj nečistoty. Tie po laku jednoducho skĺznu a ochrana tak má aj samočistiaci efekt.

Lak karosérie je negatívne ohrozený celou škálou vplyvom

Môže dochádzať k jeho chemickému aj fyzikálnemu narušeniu. Napríklad eróziu a leptaním. Produkty C.QUARTZ Professional a C.QUARTZ Finest Reserve chránia lak pred kyslým dažďom, vtáčím trusom, miazgou zo stromov, náletovou hrdzou, posypovou soľou, ľadom aj UV žiarením.

Nikdy nie je pozde

Ideálne je priamo z autosalónu odviezť auto na detailing. Ale nikdy nie je pozde urobiť niečo aj s už poškodenou karosériouOprava laku, akou je odstránenie už existujúcich škrabancov na automobile je možná.

Lak automobilu po rokoch stratí svoj lesk. Kto si svoje auto obľúbil a chce mu pomôcť vrátiť sa k jeho žiarivému lesku, má možnosť. Aj s týmto vám v Detail Car pomôžu. Auto tak získa ochranu na 2 až 5 rokov. Investovať do opravy laku sa oplatí aj v prípade, že sa automobil chystáte predať. Prvý dojem je dôležitý aj v tomto prípade. A ak kupca privíta naleštený krásavec, určite nebude váhať s jeho zakúpením či licitovať o cene.

O opravu laku majú záujem aj tí, ktorí si zakúpili bazárový automobil. Často sa jedná o rôzne prestížne značky. Auto však už na prvý pohľad nemusí vypadať ako nové. Riešením je oprava laku, ale aj kompletný detailing automobilu – jeho exteriéru aj interiéru. Oslovte špecialistov na krásne a večne mladé autá, firmu Detail Car. Vaše auto získa stratený lesk, krásu aj vôňu.

You may also like