Ako z podkrovia urobiť luxusnú spálňu?

by redakcia kankan
0 comment

Bývate v byte alebo dome s podkrovím, v ktorom si plánujete zariadiť spálňu? Malý priestor so zníženou strechou je nielen výzvou, ale aj poriadnou zábavou. Inšpirujte sa našimi užitočnými radami a zistite, ako sa stať minimalistom v luxusnom štýle.

Menej je niekedy viac, nezabúdajte na to. Hoci vás malé podkrovné izby môžu obmedzovať a nedokážete si ich zariadiť vysnívaným nábytkom, svetlými farbami a štýlovými doplnkami z nich viete spraviť útulné interiéry.

Najväčším problémom pri zariaďovaní spálne býva väčšinou umiestnenie manželskej postele. Dostupná by mala byť z oboch strán, môžete ju zložiť k najvyššej stene, pod klasické okno alebo pod strešné okno.

Zaujala vás HORČICOVÁ POSTEĽ ROTTERDAM?

Manželská posteľ pre dokonalý spánok

Kvalitná manželská posteľ nie je iba vysnívaný rozmar, ale hlavne dlhodobá investícia do zdravia. Neberte spánok ako „stratu času“ a doprajte si oddych v trvaní 6 – 8 hodín.

Ak sa chcete vyhnúť dolámanému či strpnutému pocitu z príliš mäkkej, tvrdej alebo malej postele, stavte na kvalitnú a luxusnú manželskú posteľ z e-shopu Estilofina. Doprajete si kráľovsky komfortné vstávanie a ako bonus získate úložný priestor, ktorý v podkroví určite oceníte.

Páčia sa vám dizajnové postele so zamatovým čelom, drevené, kovové alebo čalúnené? Pri správnom výbere sa nenechajte ovplyvniť iba vzhľadom. Dbajte hlavne na to, akú má posteľ životnosť, odolnosť, celkovú pevnosť a dôležitá je aj nosnosť.

V e-shope Estilofina si prídu na svoje páry túžiace po veľkej manželskej posteli, ale aj takí, ktorým vyhovuje vysoká posteľ s nádychom extravagancie.

Praktická lavica do spálne

Pri navodení dokonalého pocitu harmónie a pohodlnosti netreba zabúdať na praktické doplnky. Jedným z nich je štýlová lavica do spálne, ktorá dokáže vyplniť hluché miesto pri posteli, či stať sa užitočným pomocníkom s úložným priestorom navyše.

Nebojte sa pri výbere odvážných farieb, výrazného až luxusného prešívania, zamatových alebo kožených materiálov. Ak ste, naopak, milovníkom jednoduchosti a minimalizmu, zvoľte si jednoduché farby a vzory.

Páči sa vám HORČICOVÁ  LAVICA HALLE?

Páči sa vám HORČICOVÁ  LAVICA HALLE?

Lavica do spálne z e-shopu Estilofina je naozajstným dizajnovým kúskom, ktorý si obľúbite a vaša spálňa bude vďaka nej vyzerať naozaj moderne až nadčasovo.

Pohodlná manželská posteľ v kombinácii s lavicou do spálne sú výbornou voľbou, ktorá dodá miestnosti štýlový šmrnc.  Nepoľavujte zo svojich nárokov a vyberte si z ponuky e-shopu Estilofina také kúsky, ktoré sa stanú pútačom pozornosti.

Samozrejme, klimatizácia je dôležitým prvkom pre podkrovné miestnosti, pretože môže dramaticky zlepšiť pohodlie a kvalitu vzduchu v týchto priestoroch.

Pred inštaláciou klimatizácie do podkrovia je najlepšie konzultovať so skúseným odborníkom, ktorý vám pomôže vybrať najvhodnejší systém a zabezpečí kvalitnú inštaláciu.

 

You may also like