Značkové gumáky Dunlop: Do práce aj na voľný čas

by redakcia kankan
0 comment

Nájsť v dnešnom svete skutočnú kvalitu je obzvlášť ťažké. Množstvo predajcov dováža rôzne zdraviu škodlivé produkty a snažia sa ich predávať ako najlepšie produkty na svete. Tento trend neobišiel ani gumáky.

Investovať do kvality sa vždy oplatí

Na dnešnom trhu, kde všetci predávajú všetko, je ťažké sa vyznať. Ľudia v snahe o najvýhodnejší nákup často podľahnú marketingovým ilúziám a kupujú nekvalitné produkty. Tento trend je viditeľný v každej oblasti, a dotýka sa aj segmentu pracovných gumákov a voľnočasových gumákov.

Lacné produkty majú viacero problémov, nielen nedostačujúca kvalita. Medzi hlavné problémy patrí aj dopad na zdravie a ekologické zaťaženie. Menej kvalitné, a teda veľmi lacné gumáky, sa najčastejšie vyrábajú z rôznych PVC zmesí. Nekvalitné materiály sú väčšinou druhoradé odpady, ktoré majú v sebe aj ťažké kovy. Tie sa následne dostávajú do tela a škodia nielen pokožke. Niekoľkodňová výdrž a následne vyhodenie lacných gumákov taktiež neprospieva ekológií a životnému prostrediu.

Kupujte osvedčenú kvalitu – poslúži viac a dlhšie

Ako nájsť kvalitné gumáky? Dobrými vodítkami sú značka a história značky. Ak sa jedná o neznámu značku, alebo v horšom prípade privátnu značku supermarketu, tak je jasné, že sa o kvalite nedá hovoriť. Rovnako v prípade sezónnych produktov, ktoré prídu a po vypredaní ich už neviete dohľadať.

Najkvalitnejšie značky existujú niekoľko rokov, majú overenú kvalitu a vlastný vývoj. Zväčša sa jedná o značky zo západných krajín. V portfóliu takýchto značiek nájdeme produkty, ktoré sú vyladené a predajca sa ich nebojí/nehanbí predávať.

Skúste gumáky Dunlop

Pri holandskej značke Dunlop, každému ako prvé napadnú pneumatiky. Tento gumárenský kolos má však divíziu aj na gumáky. Vzhľadom na niekoľko desaťročné skúseností v obore je to očakávaný vývoj.

Gumáky Dunlop existujú skoro 120 rokov a za ten čas získali hodnotné know-how. Tieto gumáky patria medzi svetovú špičku a využívajú sa v segmentoch ako poľnohospodárstvo, potravinárstvo, ťažký priemysel či voľnočasové nosenie. Prémiovú radu predstavujú gumáky z materiálu Purofort, ktorý ma skvelé izolačné vlastnosti – tieto gumáky dokážu odolávať teplote až do -60°C, bez akejkoľvek podšívky či zateplenia.

Obľúbené sú aj základné a voľnočasové gumáky. Nakoľko sa jedná o značkovú kvalitu, pri ktorej výrobca ručí svojím menom, tak je na gumáky veľká spoľahlivosť.

Prezrite si ponuku u autorizovaného predajcu REPRESENT. Workwear na stránke representworkwear.sk/gumaky-dunlop

 

You may also like