Prečo a kedy darovať personalizovaný šperk?

by redakcia kankan
0 comment

Určite budete súhlasiť s tým, že prevažná väčšina dám jednoducho miluje šperky. Či už ide o zlato, striebro alebo kvalitnú bižutériu, šperk vždy poteší. Obzvlášť ak sa jedná o personalizovaný šperk. Aké sú personalizované šperky a prečo by ste ich mali darovať aj vy?

Prečo je personalizovaný šperk ideálny darček

Personalizovaný šperk je šperk s osobným odkazom pre obdarovaného. Je to šperk, ktorým môžete vyjadriť lásku, obdiv, či priateľstvo. Šperk, ktorý môže slúžiť ako spomienka na vzácnu udalosť – narodenie dieťaťa, svadbu, či prvé sväté prijímanie. Prečo teda personalizovaný šperk nikdy nesklame?

  • Je jedinečný – každý kúsok je originál
  • Nesie v sebe osobný odkaz
  • Môže sa stať rodinným dedičstvom

Personalizovaným šperkom dáte obdarovanému najavo, že vám na výbere darčeka skutočne záležalo. A verte, že takýto originálny darček si navždy uchová. Nádherné zlaté personalizované šperky si môžete vybrať na www.eliteklenoty.sk.

Vhodná príležitosť na personalizovaný šperk

Kedy je vhodné darovať personalizovaný šperk? Je to len na vás. Môžete ho darovať len tak, z lásky. Personalizovaný šperk s menom vášho partnera alebo partnerky je ideálny darček aj na Sv. Valentína, výročie svadby, či výročie zoznámenia.

Takýmto šperkom však nemusíte obdarovať len svoju lásku. Vhodný je napríklad aj pre dieťa alebo naopak, pre rodičov. Deťom ho môžete darovať k prvému sv. prijímaniu. Rodičom zas k narodeninám, prípadne na Vianoce.

Existujú aj ďalšie originálne príležitosti pre personalizovaný šperk. Ak si zvolíte zlato, máte ideálny darček ku krstu. Dajte na personalizovaný šperk vygravírovať meno a dátum narodenia (prípadne dátum krstu) dieťaťa a dokonalý darček je na svete. Nech už máte kúkoľvek príležitosť pre personalizovaný šperk, môžete si byť istý, že takýmto darčekom nič nepokazíte.

 

You may also like