Ženské zlozvyky, ktoré muži nemajú radi

by redakcia kankan
0 comment

Samozrejme, nežné pohlavie sú úžasné stvorenia. Snažia sa byť krásne, upravené a sú ochotné podstúpiť mnoho, aby boli neprekonateľné. Napriek tomu existujú veci, ktorým muži nerozumejú, navyše by ich chceli vykoreniť zo žien. Preto sme v článku vytvorili výber ženských zlozvykov, ktoré muži nemajú radi.

Povery, veštenie, horoskopy

Jedného dňa, keď prídete z práce, nájdete ju v slzách. Po prelistovaní tých najstrašnejších možností ju utekáte utíšiť … Ale keď zistíte dôvod, upadnete do strnulosti. Ukázalo sa, že horoskop predpovedá rozchod s milovanou osobou a ona vlastne vzťah s vami vďaka tomu ukončila. 

Dievčatá! Ak čítate tento článok, nezabudnite, že muži neveria v moc horoskopov, ale v moc činov. Navyše závislosť od povier sa vníma ako zlozvyk. 

Niekedy je zima, niekedy teplo

Pred pár minútami bolo podľa nej dusno. Ale potom, čo ste vstali z útulnej pohovky a otvorili okno, vás žalostným hlasom prosí, aby ho zavreli, lebo jej hrozí podchladenie. Ale ste si istí, že hneď ako to okno zatvoríte, bude jej opäť teplo. 

Rozhovory po sexe

Aj vedci opakovane dokázali, že takmer 80% silnejšieho pohlavia zaspáva doslova okamžite po pohlavnom styku. Môže za to hormón zodpovedný za svalovú silu, ktorého hladina po nástupe orgazmu prudko klesá. Preto muži majú tendenciu spať po sexe.

Rozhovory o bývalých

Existuje legenda, že sú dievčatá, ktoré nikdy nemali záujem o bývalé svojich mužov. 
Spočiatku sa nudne pýta na váš minulý vzťah, na chvíľu odídete od témy, ale potom sa poddáte a poviete nejaké drobnosti. Jej reakcia je však často úplne nečakaná. Dievča sa zamyslí, na chvíľu sa stiahne do seba a potom z času na čas v rozhovoroch spomenie vašu niekdajšiu bývalú, ale určite nie vo váš prospech. 

Pokusy stať sa vašou kozmetičkou

Samozrejme, takmer všetci muži milujú, keď im jemné ženské ruky poskytujú relaxačnú masáž. Ale existujú úplne opačné pocity, keď sa snaží zúrivo vytlačiť vaše pupienky alebo, čo je ešte horšie, vytrhávať chĺpky z nosa. Niektoré dievčatá sa stále snažia na svojom mužovi vyskúšať novú pleťovú masku alebo krém. Nie každý predstaviteľ silnejšieho pohlavia je však na takéto experimenty pripravený.

Rady si veci vysvetľujú pred dôležitou udalosťou

V deň dôležitej udalosti ste takmer pripravení odísť z domu, no jej sa zazdalo, že ste dnes boli príliš chladný, alebo si spomenula, že ste jej dlho nedali kvety, a začne sa: „Odcudzili ste sa!“, „Ty ma už nemiluješ! “. Vďaka tomu prichádzate na oslavu s plačom a s výčitkou v očiach na vás celý večer pozerá. V horšom prípade zostanete doma s úplne pokazenou náladou a nervami.

Túžba mať všetko pod kontrolou

V každom vzťahu príde okamih, keď žena začne zasahovať do slobody svojho milenca a snaží sa prevziať kontrolu nad všetkým. A to platí pre všetky sféry života – poriadok v dome (každá vec by mala mať svoje vlastné miesto), vzhľad („Zlož si to, obleč si to!“), Stretnutia s priateľmi („Kto to bol a o čom ste hovorili?“), vaša poloha (u všetkých moderných telefónov je aktivovaná funkcia geolokácia). Výsledkom môže byť, že takáto úplná kontrola bude mať katastrofálne následky.

Príliš zraniteľné a ženské

Nejde o to, aby bola Stallone v sukni. Ale nie je nič obdivuhodné na ženách, ktoré kričia a omdlievajú pri pohľade na žabu alebo chrobáka. Nepríjemné je aj nadmerné mojkanie so zvieratami, malými deťmi a s mužmi. Frázy ako: „Si moja malá mačička!“ je lepšie za žiadnych okolností ani nevysloviť.

Príliš časté selfie

Jej telefón má 25368 fotografií v štýle selfie – a to nie je strop! Fotografuje sa doslova všade – doma, vo výťahu, na ulici, v aute, v reštaurácii, na prechádzke, na návšteve, v salóne krásy, vo fitnes … Muži však svojím konštruktívnym myslením považujú takéto činy za nevhodné a bez akéhokoľvek významu. Preto z toho môžu vzniknúť nezhody.

You may also like