Zariadenie do predajne, ktoré potrebujete

by redakcia kankan
0 comment

Len čo zákazník vkročí do obchodu, môžu sa stať dve veci. Rýchlo nakúpi, čo mal na zozname, a vytratí sa alebo sa nechá strhnúť imidžom predajne a kúpi si aj to, čo ani nechcel. Naplniť scenár číslo dva je jednoduché vďaka vhodne zvolenému zariadeniu predajne.

Tovar prezentuje vkusné vybavenie predajne

Tak ako sme schopní nakupovať obuv či kozmetiku len preto, že ju používajú naše idoly zo sveta šoubiznisu, tak ľahko nás dokáže dohnať k činu kreatívne zariadená predajňa. Či ide o prevádzky s potravinami, alebo so spotrebným tovarom, všetky môžu zaujať svojským štýlom, prehľadne usporiadaným tovarom a moderným zariadením. Vybavenie predajne je jedna z ciest, ako upútať zákazníka do pár sekúnd. Prvý dojem je dôležitý, preto nepodceňte výber farieb, materiálov či usporiadanie predajne.

Venujete sa predaju oblečenia alebo bižutérie? Prizvite na pomoc moderné figuríny, ktoré tovar odprezentujú miesto vás. Vďaka širokej ponuke figurín do predajní ľahko nájdete typ, ktorý presne zapadne do štýlu vašej predajne. Figuríny môžu byť na nerozoznanie od skutočných ľudí, no takisto môžu mať avantgardnejší charakter – iný tvar a farba figuríny dokáže tiež zaujať. Figuríny sú modelky, ktoré vašim zákazníkom predvedú štýlové outfity a udávajú módne trendy, preto by sa mali stať čestnou zložkou vybavenia vašej predajne.

Aj regále do predajne vyberajte s myšlienkou, aby vyzerali vkusne, boli dostatočne pevné a stabilné, a ak sú navyše aj variabilné, nikdy nebudete mať problém zariadiť si predajňu na mieru.

Aké regále do predajne si vybrať

Odpoveď je jednoznačná – výber regálov do predajne je závislý od charakteru tovaru, aký zákazníkovi ponúkate. A tak nie je ťažké nájsť regál vhodný do predajne potravín, oblečenia, obuvi, ale ani do železiarstva, papiernictva či bytových doplnkov. Regál do predajne môžete vyberať aj podľa toho, či budú vystavené vo výklade, v interiéri alebo v exteriéri. V súčasnosti je veľmi moderné využitie lesklých chrómových alebo sklenených plôch na regáloch, ktoré predajňu rozžiaria a dobre pracujú so svetlom v priestore.

Samozrejme, že každá predajňa disponuje aj skladom, preto myslite aj na tieto priestory. Prehľadne uskladnený tovar vám uľahčí vydávanie zásob zo skladu, ako aj inventúru, zároveň predídete znehodnoteniu tovaru či pracovným úrazom. Na stránkach Medcom.sk máte možnosť zvoliť si spomedzi regálových systémov plechových, trubkových alebo sieťkových.

V prípade rozpakov neváhajte osloviť odborníkov, ktorí vám vybavenie predajne navrhnú na mieru. Niekedy totiž oceníme voľne stojaci regál, inokedy zasa regál uchytený k stene, ktorým dokážeme meniť počet políc a ich rozloženie, ako aj rôzne doplnkové prvky, ako sú tyče, háky, koše a pod.

Ak ste plní elánu a nechýba vám ten správny podnikateľský entuziazmus a optimizmus, práve teraz je ten najlepší čas odštartovať biznis s funkčným a esteticky dokonalým zariadením do predajne.

 

 

 

 

 

You may also like