Výber postele neberte na ľahkú váhu, je to dlhodobá investícia do zdravia. Na čo si dať pozor?

by redakcia kankan
0 comment

Spánok má obrovský vplyv na život a pohodu človeka. Každodenný život je často plný stresu, rozptýlenia a preto je dôležité dostatočne oddychovať a načerpať novú energiu počas spánku. Až tretinu života človek prespí, čo znamená, že výber postele by ste vôbec nemali brať na ľahkú váhu.

Prečo sa oplatí investovať do kvalitnej postele?

Ak sa chcete dobre vyspať, stavte na kvalitnú posteľ, ktorá poskytuje dostatok komfortu. Možno ste už niekedy spali na tvrdej, nepohodlnej posteli a ráno ste sa zobudili celí stuhnutí a dolámaní. Predstavte si, že niektorí ľudia takto spia celé roky a ich chrbtica a svalstvo dostávajú poriadne zabrať. Keď spíte na posteli s kvalitným matracom, predchádzate chronickým bolestiam chrbta a ramien, migrénam, alergiám alebo astme.

Plnohodnotný spánok pomáha zmierňovať stres, nabíja vás potrebnou energiou a umožňuje telu odpočívať. Vďaka tomu sa nebudete cez deň cítiť unavene a dokonca sa vám zlepší schopnosť koncentrácie.

Ako vybrať tú správnu posteľ?

V prvom rade zvážte to, či na posteli budete spať sami alebo hľadáte manželskú posteľ. V ponuke nájdete štýlové jednolôžkové postele s rozmermi 90×200, ktoré sú vhodné do detskej či študentskej izby. Posteľ s jednoduchým dizajnom, hrubou konštrukciou a velúrovou látkou poskytne pohodlie na dlhé roky.Výber postele neberte na ľahkú váhu, je to dlhodobá investícia do zdravia. Na čo si dať pozor?

Na svoje si prídu, samozrejme, aj páry túžiace po modernej, veľkej manželskej posteli a taktiež dôchodcovia a ľudia, ktorí potrebujú veľa miesta na oddych. Pri výbere ideálnej postele treba myslieť aj na veľkosť vašej spálne.

Ak nemáte dostatok miesta, určite oceníte možnosť výberu postele na mieru presne podľa vašich predstáv a kritérií. Taktiež zvážte, či potrebujete úložný priestor naviac. Ak áno, tak si vyberte posteľ s priestranným úložným priestorom, do ktorého môžete čokoľvek uložiť.

Modernosť a funkčnosť je ideálna kombinácia

Existuje veľa typov postelí a pre klienta je vždy ideálne, ak má možnosť vybrať si z viacerých štýlov a kombinácií. K dispozícii sú minimalistické postele z masívneho bukového dreva alebo honosné čalúnené postele, ktoré ocení aj ten najnáročnejší zákazník. Postele majú nadčasový dizajn a budú ladiť s akýmkoľvek štýlom. Či už preferujete moderný, glamour, škandinávsky alebo rustikálny štýl, s Proxima.store  to budete mať jednoduchšie a  zaručene nájdete posteľ, ktorá dokonale zapadne do vašej spálne.

 

 

 

You may also like