Top 16 mužských zlozvykov, ktoré ženy neznášajú

by redakcia kankan
0 comment

Mnoho žien chce vedľa seba vidieť princa na bielom koni alebo aspoň muža, ktorý je po všetkých stránkach príjemný. Existujú však veci, ktoré ženu odpudia aj od majiteľa toho najkrajšieho vzhľadu. 

Opiť sa

Nie je nič odsúdeniahodné, ak muž trochu pije v spoločnosti priateľov alebo na akejkoľvek dovolenke. Keď je trochu pripitý a napriek tomu ukáže svoj dôvtip a dokonca pobaví spoločnosť, nič zlé sa nedeje. Ale iná vec je, ak je človek veľmi opitý, hovorí hlúposti alebo „leží“ na stoličke so zvesenou hlavou. Nebude sa to páčiť nielen ženám, ale aj ostatným prítomným. 

Presvedčenie, že variť by mala iba žena

V modernom svete tento stereotyp začína vyzerať jednoducho absurdne. Ženy sú rovnako schopné ako muži – šoférujú autá, zarábajú peniaze, zakladajú spoločnosti. Prečo by teda mali variť iba ženy?

Silnejšie pohlavie si poradí s varením rovnako dobre. Hlavná vec je prítomnosť túžby a absencia zastaraného stereotypu.

Pohľad na ďalšie dámy

Iba muži si myslia, že ženy si nevšimnú ich pohľady po iných dámach. Vždy vás uvidia pri pohľade na okoloidúcu krásku v minisukni. Ak nechcete, aby bola z vás sklamaná, nerobte to prosím pred ňou.

Nerobíte svoju časť domácich prác

Domáce práce sa často rovnakou časťou delia medzi muža a ženu. Napríklad ona servíruje večeru po práci a vy pomáhate dieťaťu s domácimi úlohami. Lebo je zbytočné zhadzovať všetko na jej krehké, ženské plecia. 

Pozeráte iba tie filmy, ktoré sa páčia vám

Silnejšie pohlavie uprednostňuje najčastejšie akčné filmy a filmy o autách. Samozrejme, je v poriadku, ak občas sledujete, čo sa vám páči. Nemalo by to však byť systematické. Preto si raz ta čas kúpte lístky do kina a vyberte si melodrámu. Vaša priateľka toto gesto ocení.

Hovoríte iba o sebe

Dievča, ktoré sa o vás zaujíma, bude mať samozrejme záujem vypočuť si váš príbeh. To by však nemala byť hlavná téma rande. Prílišná sebaláska a sebadôvera, že všetci chcú počúvať iba o vás, má ďaleko od pozitívnych vlastností.

Rušíte nadchádzajúce udalosti a plány

Keď na poslednú chvíľu neustále rušíte nadchádzajúce udalosti a plány, nešťastné bude nielen dievča, ale aj ďalší ľudia, s ktorými máte do činenia.

Venujete jej príliš málo času

Každý môže voľne nakladať so svojím časom, ako uzná za vhodné. Na všetko však existuje primeraná hranica. Namiesto tretieho víkendu po sebe so svojimi priateľmi trávte čas so svojou ženou.

Neumytý riad nechávate na stole alebo v umývadle

Žiadnu ženu nepoteší hora neumytého riadu, ktorého zvyšky jedla už začali zasychať. Ak ho umyjete, potom sa nestane nič hrozné a nebude sa musieť vaša dáma rozčuľovať.

Nechodíte na nákupy

Nenechajte ju stať sa ženou, ktorá „ťahá mamuta domov“, aby uvarila večeru. Choďte s ňou do obchodu alebo si všetky potrebné produkty kúpte sami. Ona vám láskavo poskytne zoznam.

Chrápanie v noci

Samozrejme, vo sne sa človek nemôže ovládať. Ak ale viete, že chrápete v určitej polohe, jednoducho tú polohu zmeňte.

Špárate si v nose, zuboch alebo ušiach

Zlé návyky, od ktorých nás rodičia odstavili už v detstve. U žien spôsobujú podráždenie a znechutenie. Preto to pred ňou nikdy nerobte. Takéto veci sa robia, keď ste sami.

Vlasy na mydle

Nespokojnosť žien pri pohľade na snehobiele mydlo pokryté vlasmi je veľká. Nezáleží na tom, odkiaľ pochádzajú, jednoducho to urobte tak, aby sa to nestávalo.

Nepamätáte si, kde sú vaše veci

Sami musíte vedieť, kde a čo máte. A verte mi, že neexistuje jediná žena posadnutá túžbou neustále pred vami veci skrývať.

Obsadzujte toaletu na dlhú dobu

Samozrejme, existujú rôzne situácie, ale je nepravdepodobné, že by ste mali také žalúdočné problémy, kvôli ktorým môžete na toalete stráviť až pol hodiny. 

Ignorujete choroby

Niektorí muži sa domnievajú, že iba slabé nátury užívajú lieky a pochybné príznaky chorôb ustúpia samy. Verte mi, že ak vás bolí hlava, stačí užiť liek a bolesti ustúpia a ak vás trápia aj iné symptómy, je lepšie navštíviť lekára včas, ako sa neskôr vyrovnať s nepríjemnými následkami ich ignorovania.

You may also like