Porovnanie cien nadzemných bazénov. Oplatí sa investovať viac?

by redakcia kankan
0 comment

Hoci sa kúpa nadzemného bazéna môže zdať ako rýchla a jednoduchá záležitosť, ak je pre vás cena problémom, určite nepodceňujte proces výberu. Nadzemné bazény sa v skutočnosti výrazne líšia nielen materiálmi a dizajnom, ale aj cenou. Ktorý bazén by ste si teda mali vybrať, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky?

Bazény s nafukovacím okrajom

Takmer ikonický bazén s nafukovacím okrajom uvidíte v lete v každej druhej záhrade. Ľudia si ho obľúbili najmä pre jeho nízku cenu a jednoduchú montáž. Ak sa uspokojíte s “víkendovým plávaním” a nechcete siahnuť hlboko do vrecka, potom vám postačí menší nadzemný bazén s nafukovacím okrajom. Neočakávajte však, že to bude trvať večne.

Veľmi obľúbené bazény Intex

Ak si bazén zaobstarávate predovšetkým pre svoje ratolesti, dostanete sa s cenou naozaj nízko. Pozor však na lacnejšie bazény, pretože pravdepodobne nezahŕňajú filtráciu, ktorá vždy stojí za dokonale čistým bazénom.

S nafukovacími bazénmi INTEX Easy Jet, ktoré ponúka aj spoločnosť Hawaii, určite nič nepokazíte. Napríklad bazén Easy Set s nafukovacím okrajom s rozmermi 3,05 x 0,76 teraz kúpite len za 85 eur vrátane filtrácie.

Nadzemné bazény

S o niečo vyšším rozpočtom si samozrejme môžete otvoriť ďalšie možnosti, pokiaľ ide o veľkosť a odolnosť bazéna.

Stavte na klasiku a pozitívne recenzie

INTEX ponúka aj nadzemné bazény s pevnou kovovou konštrukciou, ktorá sľubuje väčšiu odolnosť, dlhšiu životnosť bazéna a je opäť skvelá pre rodiny s deťmi. Kúpanie vo väčšom bazéne INTEX Prism Frame s konštrukciou vás v rámci celkového predaja vyjde na 130 eur.

Bazény s konštrukciou

V rozmedzí 100-800 eur si už môžete kúpiť bazén s kovovou konštrukciou, ktorý je nielen naozaj kvalitný, ale aj vzhľadovo atraktívnejší. Napríklad ratanové bazény Bestway vyzerajú veľmi pekne a ich cena na Hawaj.sk sa pohybuje okolo 700 eur so všetkým príslušenstvom.

Ak chcete naozaj investovať do nadzemného bazéna, môžete sa opäť spoľahnúť na INTEX alebo Bestway. Nadzemné vonkajšie bazény majú veľmi stabilnú konštrukciu z nehrdzavejúcej ocele a mimoriadne pevný plášť z PVC, pri ktorom sa rozhodne nemusíte obávať ľahkého poškodenia.

 

 

You may also like