Nákupné centrá umožňujú viac, ako len nakupovať

by redakcia kankan
0 comment

Prečo sa na väčšie nákupy vybrať do obchodných centier? Je to jednak pre dostupnosť „všetkého pod jednou strechou“, ale aj pre vždy aktualizovaný koncept nových služieb a ďalších príležitostí. Moderné nakupovanie stráca na svojej monotónnosti, „nutnej povinnosti“ a viac sa sústreďuje ako na základné potreby, tak aj na vnímanie a emócie zákazníka.

Vyhľadávané obchodné centrá pre komplex zážitkov

Ak dáme človeku prst, chce celú ruku. Tak je tomu podobne aj v ponuke nákupných služieb. Umožníme veľké obchodné centrá, čo u zákazníka v istom momente podnieti chuť na ďalšie príležitosti. Tak postupne vznikajú siete centier, predbiehajúce sa rozlohou a atmosférou. Na tomto koncepte vzniklo v našom hlavnom meste AVION Shopping Park Bratislava, rozlohou prezentované ako najväčšie obchodno-zábavné stredisko s úžasnou náladou a živou atmosférou. Zastrešuje všetko, po čom človek počas nakupovania zatúži.

Dokážeme vnímať samých seba

Pri väčšom nákupe sa dostaví tak rýchlo ako entuziazmus aj únava a vyčerpanie. Potrebujeme si oddýchnuť a zároveň načerpať novú energiu. Pohladením pre telo i dušu sa stávajú reštauračné zóny, resp. pasáže s rýchlym občerstvením. Mnohé ponúkajú bohaté kapacity na sedenie, počas ktorého prichádzame na iné myšlienky. Možno si viac uvedomíme, ako sa sebe málo venujeme. Zlákajú nás moderné skrášľovacie či relaxačné služby.

Pozor! Na nákupoch vieme byť v absolútnej pohode len za predpokladu, že tak ako o nás, je postarané o deti a na bezpečnom mieste sme zanechali aj svoje vozidlo. Na tejto myšlienke vyvinulo OC Mlyny Nitra hracie kútiky a animačné programy pre deti a pre spokojnosť rodičov fitness a ďalšiu športovú zónu. Parkovať možno v podzemných a nadzemných častiach alebo až na streche nákupného strediska. A opäť sme pri všetkom pod jednou strechou…!

Zdroj obrázka: Ground Picture / Shutterstock.com

You may also like