Najobľúbenejšie kancelárske balíčky od Microsoftu

by redakcia kankan
0 comment

Bez obľúbených programov ako sú Excel či Outlook si nevie predstaviť život nejedna spoločnosť pracujúca s výpočtovou technikou. Balíčky programov produkovaných pod názvom Microsoft Office sa začali predávať v roku 1995. Postupne sa stali tak rozšírené, že okrem komerčného využívania boli vytvorené verzie pre domácnosť a študentov. Ktoré z balíčkov sú najviac obľúbené?

Microsoft Office – kancelária v balíčku

Programy z balíkov Microsoft Office sú vlastne kompletnou kanceláriou. Vďaka týmto programom môžete pracovať s textom, tabuľkami a realizovať emailovú komunikáciu. Mnohé firmy aplikácie zahrnuté v Microsoft Office ukladajú na spoločný server alebo cloud. Uloženie je ideálnou cestou k tomu, aby sa k vytvoreným dokumentom dostali všetci zamestnanci pracujúci s balíčkom Microsoft Office. V posledných dvoch rokoch poznačených epidémiou mali vďaka Microsoft Office prístup do systému zamestnanci pracujúci z domu. Do systému je totiž možné sa dostať po pripojení na internet. Pomocou programov Microsoft Office vytvoríte bezchybné dokumenty, prezentácie a grafy. Pozrime sa na zúbok obľúbeným balíčkom vydaným v roku 2021.

Microsoft Office 2021 Home and Business MAC

Balíček programov Microsoft Office 2021 Home and Business MAC je určený pre domácnosti a firmy, ktoré pracujú s technikou značky Apple. Všetky programy v balíčku sú prispôsobené pre čo najviac komfortnú prácu. Napríklad Word umožňuje tmavý režim, Excel disponuje panelom jednoduchého ovládania, Outlook dokáže prekladať správy do 70 svetových jazykov a v PowerPoint je možné písať rukou.

Microsoft Office Home and Student 2021

Ako už sám napovedá, tento balíček je určený na nekomerčné domáce využitie. Balíček Microsoft Office Home and Student 2021 obsahuje všetky aplikácie ako firemný Microsoft Office. Licencia na balíček je celoživotná.  Microsoft Office Home and Student umožňuje prácu na jednom zariadení, kde je možné pripojiť viac užívateľov. Študenti iste s radosťou využijú platformu Teams, ktorá sprostredkuje videohovory alebo prednášky.

Microsoft Office 2021 Professional Plus

Pre náročných užívateľov je určený kancelársky balíček Microsoft Office 2021 Professional Plus. S kúpou balíčka sa dostanete k doživotnej licencii, ktorú smiete využiť v domácnostiach a vo firmách. Medzi aplikáciami nájdete všetky kancelárske programy pre spracovanie textov, tabuliek i pre firemnú komunikáciu. Profesionálne funkcie umožňujú okamžité správy a videokonferencie vo vysokej HD kvalite.

 

 

You may also like