Dokonalý styling bez utrpenia vašich vlasov? Áno, je to možné

by redakcia kankan
0 comment
Milujete dokonalý účes a potrebujete k nemu žehličku, fén alebo kulmu? Máme pre vás dobrú správu, pretože už ich môžete používať bez výčitiek svedomia. Nemusíte sa báť zničených vysušených vlasov a stále budete vyzerať ako filmová hviezda.
Časy sa menia a dokonalý styling bez poškodenia je realita

Nebolo to tak dávno, kedy bola tepelná úprava vlasov rizikom. Rôzne elektrické prístroje na úpravu vlasov si kupujú ženy bežne, pretože si vedia v pohodlí domova vytvoriť účes ako od profesionála. Mnohé z týchto prístrojov dosahujú veľmi vysoké teploty, ktoré dokážu výrazne poškodiť vlasy. Nasleduje dlhý kolotoč riešenia problémov s poškodenými a zničenými vlasmi, ktoré môžu byť suché, polámané a úplne krehké. S tým je však koniec! Poznáme unikátnu značku Dyson, ktorá posunie hranice vášho stylingu na úplne iný level.

Dyson je tou správnou voľbou

Dnes už nemusíte robiť žiadne kompromisy a dokonalý styling ide ruka v ruke so zdravými, silnými a pevnými vlasmi. Ako je to možné? Odpoveďou sú vlasové prístroje Dyson, ktoré majú unikátny dizajn a využívajú najmodernejšie technológie. Založil ju James Dyson v roku 1978 a dnes sa predáva po celom svete. Tajomstvo úspechu tejto značky tkvie v tom, že vytvoria účes podľa vašich predstáv bez toho, aby boli vlasy poškodené vplyvom vysokých teplôt. Zháňate sušič vlasov, kulmu alebo žehličku? Z ponuky tejto značky si určite vyberiete.

Nezáleží, aké vlasy máte

Skutočnou legendou sa stal ikonický fén Dyson Supersonic, ktorý disponuje niekoľkými nadstavcami, pomocou ktorých rôznym spôsobom upravíte rôzne typy vlasov. Rýchlo suší vlasy a počas sušenia neustále kontroluje teplotu, preto máte istotu, že je o ne dobre postarané. Kulma Dyson Airwrap je špeciálne vytvorená pre všetky dlhovlásky, vysúša a tvaruje vaše vlasy v jedinom kroku a opäť treba vyzdvihnúť, že to robí bez ich poškodenia.

Máte radšej rovné vlasy? Žehlička na vlasy Dyson Corrale je vybavená unikátnymi pružnými doštičkami, ktoré vlasy udržia pohromade a v porovnaní s pevnými doštičkami znižujú tepelnú záťaž a lámavosť až o 50 %. Zabudnite na zničené vlasy a užite si jedinečný styling na každú príležitosť. Potom vám stačí už iba kvalitný lak na vlasy a všade, kam sa pohnete, budete za kráľovnú. Poznáte značku Dyson alebo je pre vás novinka?

TIP: Ak hľadáte ten správny luxusnejší vianočný darček pre svoju milovanú či inú blízku osobu, produkty značky Dyson sú nepochybne dobrá voľba. Spoľahnite sa na rýchle doručenie a kvalitný servis na notino.sk!

You may also like