Dokonalá príprava na zásnuby

by redakcia kankan
0 comment

Urobiť návrh svojej milovanej je jednoduché a zároveň ťažké. Chcem predsa, aby sa všetko dialo na najvyššej úrovni, romanticky a elegantne. Často sa takáto chvíľa stane raz za život, preto si ju treba pamätať.

Pri príprave na zásnuby by ste si mali všetko premyslieť do najmenšieho detailu a jedným z dôležitých prvkov je zásnubný prsteň. Už dávno bola táto dekorácia prezentovaná ako darček pre budúcu nevestu. A ak dievča súhlasilo, môžete sa pripraviť na svadbu. Ak sa však skôr venovala pozornosť hmotnosti zlata a počtu drahokamov, dnes je dôležitá sofistikovanosť a elegancia šperkov. Prsteň môže mať syntetický kameň a môže byť tenký. Hlavná vec je, že to sedí a milovanému sa to páči.

Moderné prstene sa líšia od každodenných šperkov a snubných prsteňov. Zásnubný prsteň je spravidla vyrobený zo zlata a v strede zdobený jediným kameňom. Klasickou možnosťou je žiarivý diamant, moissanit, zirkón alebo kubický zirkón a žlté alebo biele zlato. V predstavách sa tento prsteň v zamatovej krabičke okamžite spája s ponukou ruky a srdca.

Ako si vybrať zásnubný prsteň

S veľkým výberom šperkov môžete ukázať fantáziu a originalitu a vybrať si model, ktorý zdôrazní individualitu vašej milovanej. Trochu pozornosti na detail – a bude potešená!

Farba kovu

Žlté zlato je pre prsteň klasikou. Táto ušľachtilá zliatina je vhodná pre akýkoľvek kameň a vzhľad.

Biele zlato (platina) je drahšia možnosť. Veľmi luxusne pôsobí s diamantmi, priehľadnými minerálmi a kameňmi svetlých odtieňov. Vhodné pre blondínky a svetlé dievčatá.

Červené zlato je originálna verzia aurum, ktorá vyzerá dobre na ryšavých kráskach a hnedovlasých ženách. Bude tiež zdôrazňovať kúzlo brunetov a priaznivo odtieňovať opálenie.

Kamene

Najvýhodnejšou možnosťou sú priehľadné biele kryštály rôznych hodnotových kategórií: diamanty, zirkón, moissanit, fiant atď.

Ak chcete niečo neobvyklé, môžete si vybrať farebné minerály. Napríklad dobrou možnosťou je kameň, ktorý harmonizuje s farbou očí. Ich krásu dokonale zdôrazňujú topásy, rubíny, smaragdy, diamanty, zafíry, kremeň atď.

Veľkosť

Ťažký parameter, ak nepoznáte priemer prstov. Ostatné obrúčky dievčatku môžete premerať, alebo dokonca jeden z nich vziať do predajne a vybrať si rovnakú veľkosť. Ďalšou možnosťou je priamo sa spýtať vybraného na veľkosť alebo si zmerať prst.

Ak takáto možnosť neexistuje a chcete robiť všetko tajne, dávajte pozor na ruky dievčaťa. Tenké prsty majú zvyčajne veľkosť 48. Priemerná veľkosť dámskych modelov je 52-56. A veľký priemer krúžkov – od veľkosti 56.

Je lepšie vziať tenký prsteň o jednu veľkosť väčší (dá sa zrolovať a zmenšiť). A široké krúžky – naopak (vyberte veľkosť menšiu a v prípade potreby ju rozšírte). V každom prípade, krásny prsteň a úprimný návrh vychádzajúci zo srdca sú to hlavné, čo k zásnubám potrebujete!

You may also like