Hľadáte darček? Kabelky a ruksaky sú vždy skvelou voľbou

by redakcia kankan
0 comment

Vianoce a narodeniny, úspešné absolvovanie skúšok, nová pozícia – sú desiatky dôvodov, prečo obdarovať rodinu a priateľov kvalitnou taškou a batohom. Ako si vybrať štýlový a užitočný doplnok online a potešiť obdarovaného, ​​poradia odborníci z bellakabelky.sk.

Vek, rytmus života a bezprostredné plány

Deti zriedka venujú pozornosť značkám a exkluzívnym dizajnom. Ruksak alebo kabelka pre dieťa je nová hračka, dôležitá farba a multifunkčnosť. Pre dospelých sú kritériá iné: prevažuje funkčnosť alebo prestíž, praktickosť alebo ultramodernosť.

Hľadáte darček? Kabelky a ruksaky sú vždy skvelou voľbou

Hľadáte darček? Kabelky a ruksaky sú vždy skvelou voľbou

Top 5 tipov na darčeky pre deti a dospelých:

  • mladú fashionistu poteší lacná kabelka na kovovej retiazke: je tu miesto pre telefón a detskú kozmetiku;
  • školák potrebuje pevný batoh KONO s brutálnym dizajnom s priehradkami na notebook a obedárom;
  • dáma perfekcionistka ocení sadu doplnkov v jedinom biznis štýle od slečny Lulu – tri formáty kabeliek plus peňaženka;
  • mladá mamička naozaj, ale naozaj potrebuje špeciálny mamin batoh s priehradkami na hygienické potreby;
  • ambiciózny mladý muž ocení funkčný batoh s priehradkou na notebook a USB portom pre autonómne napájanie gadgetov.

Pred výberom darčeka vezmite do úvahy štýl a tempo života, ktoré sa vyvinulo: spoločenský človek potrebuje desiatky kreatívnych spojok a fanúšik víkendov v rôznych európskych metropolách – batoh s rozmermi nízkonákladových spoločností.

Darujte darček, ktorý sa vám v blízkej dobe určite bude hodiť: dovolenka v Egypte, stretnutie so spolužiakmi, pohovor vo veľkej spoločnosti. Takýto darček vyjadruje vašu starostlivosť a pozornosť bez ďalších slov.

Štýl a farba kabeliek a ruksakov ako darček

Štýl kolegu alebo príbuzného je darcovi dobre známy; a nie vždy sa to páči, však? Nemali by ste vnucovať svoju vlastnú predstavu o chuti – takýto dar je podvedome vnímaný negatívne. Vitajte v syntéze obvyklého príjemcu daru štýlu a módnych trendov – monochromatické, reliéfna koža, eko-trendy, kovové kovanie, smart technológie.

Farba kabelky a ruksaku sa vyberá podľa typu fotografie, je základom farebnej palety šatníka a doplnkov. Preštudujte si farebné tabuľky, aby ste si ľahšie vybrali odtieň, ktorý zodpovedá farbe vlasov, pleti a očí obdarovaného. Ak chcete vyviesť priateľa z preddepresívneho stavu alebo dodať sebavedomie svojmu študentskému synovi, darujte tašky a batohy v žiarivých optimistických farbách, zvyšujú sebavedomie, nalaďte sa na pozitivitu.

You may also like