Darčeky pre dvoch – Ideálny spôsob oslavy výročia

by redakcia kankan
0 comment

Väčšina párov oslavuje výročie tak, že zájdu na večeru alebo drink. Na tomto spôsobe oslavy nie je nič zlé, ale guľaté výročia a iné špeciálne dátumy vo vašom živote si vyžadujú niečo navyše. Okoreniť vzťah môžete aj po 20 rokov spolunažívania. Napríklad tak, že vymeníte večeru za iný darček pre dvoch. Nechajte sa inšpirovať našimi dvomi tipmi.

Letecké zážitky pre dvoch

Pri pohľade na internetovú ponuku zážitkov a darčekov pre dvoch zistíte, že výbere je široký. Veľkú časť z ponuky tvoria letecké zážitky. Niektoré sú len pre jedného, napríklad let stíhačkou, paragliding alebo let rogalom. Iné sa dajú tráviť vo dvojici. Prečo sú letecké darčeky tak populárne? Každého vzrušuje myšlienka lietania a každý miluje ten pocit, keď sa na svet díva z výšky. Dokonca aj odporcovia dlhých letov krátke lety milujú.

Dokonalé sú hlavne lety, kde môžete stráviť čas vo dvojici bez pohľadu cudzích ľudí. Samozrejme, že bez pilota sa to nezaobíde, ale jeho prítomnosť bude veľmi diskrétna. S agentúrami sa dá dohodnúť na detailoch. Na palube malého dopravného lietadla vás môže čakať občerstvenie. Počas letu vrtuľníkom si môžete vychutnať v oblakoch svoj obľúbený song. Lety pre dvoch sú nielen romantické, ale tiež vyvolávajú luxusný pocit. Ak chcete partnerku ohúriť, prekvapte ju súkromným letom. Odporúčame vyskúšať dva lety. Prvý je pokojnejší let malým lietadlom a druhý dynamickejší let vrtuľníkom.

Darček pre dvoch a zásnuby v jednom

Už dlhšie uvažujete nad tým, že milovanú požiadate o ruku? Neváhajte. Hovorí sa, že nad zásnubami netreba veľmi uvažovať, pretože môžete prísť o ten správny moment. Mužom ohľadom zásnub často chýba dobrý nápad. Nápad, ktorý by ich partnerku presvedčil, že nad momentom prekvapenia muž naozaj dlho rozmýšľal a zásnuby dôkladne pripravoval. Darčeky pre dvoch sa môžu stať aj zásnubami. Našim tipom pre darček pre dvoch alebo tipom na zásnuby je let balónom.

Ak nechcete, aby vaša partnerka pojala podozrenie, že sa niečo chystá, pozvite na let kamarátov. Bude si myslieť, že ide len o výlet spojený s oslavou jubilea. Jej prekvapenie i nadšenie bude v partii blízkych oveľa väčšie. Spoločne prežité šťastie je predsa dvojitým šťastím. Keď patríte medzi introvertov, je možné zaplatiť súkromný let balónom a vyznanie so žiadosťou zašepkať milovanej priamo do uška.

 

You may also like