Čo podarovať žene na narodeniny

by redakcia kankan
0 comment

Hlavná vec, ktorú žena čaká počas narodenín, je pozornosť a starostlivosť od blízkych. Ale veľmi príjemné pre ňu bude, ak sa manžel bude vopred trápiť s tým, čo má dať svojej žene na narodeniny. Zostáva len zvoliť ten najvhodnejší nápad na darček.

Večná klasika

Existujú darčeky, ktoré zostávajú relevantné bez ohľadu na vek ženy. Aj keď ich už určite poznáte, my vám ich predstavíme v novom šate a s pridaným šmrncom:

  1. Kvetiny – Ak žena odmieta rezané „mŕtve“ kytice, môžete darovať rastlinu v kvetináči. A ak je to jedna z odrôd kalathea, strapelium alebo mucholapka venuša, oslávenkyňa bude príjemne prekvapená.
  2. Šperky – Podľa výšky svojho rozpočtu môžete zájsť do klenotníctva alebo objednať neobvyklý darček. Ďalšou zaujímavou možnosťou je zvoliť si jedinečný darček od tzv. hand made výrobcov. Takýto darček jej nedaruje nikto iný.
  3. Kozmetika – Môžete samozrejme niečo vymyslieť a objednať aj sami, ale ak vaša manželka neustále hovorí o svojej obľúbenej spoločnosti a značke krému, ktorý nekonečne potrebuje, darujte jej ho. Ale je najlepšie kúpiť darčekovú poukážku s peknou sumou. Ona sama si teda vyberie ten najvhodnejší darček pre seba a navyše si užije nákupy.
  4. Oblečenie – Existuje veľa možností: od spodnej bielizne, županov a útulných domácich papúč až po sofistikované večerné šaty alebo kožuch. Za roky manželstva by ste už nemali mať problémy s hádaním veľkosti a obľúbeného štýlu. Ale ako poslednú možnosť si môžete vždy zvoliť možnosť s darčekovou poukážkou.
  5. Kuchynské spotrebiče – Fanúšikovia varenia sú vždy radi, že dostanú nový mixér, multifunkčný stroj alebo kuchynskú váhu. Najlepšie je však venovať pozornosť thermomixu. Toto je nový spotrebič, ktorý nahrádza takmer všetky kuchynské spotrebiče, a je v Európe šialene populárny.

Dovolenka

Ak sa vám tieto nápady na darčeky zdajú príliš bežné, nemusíte premýšľať, čo dať svojej žene na narodeniny, stačí zorganizovať zaujímavú dovolenku. 

Dovolenka prinesie veľa pozitívnych emócií. Je to oveľa dôležitejšie ako ktorákoľvek z vecí, ktoré môžete darovať manželke. V priebehu rokov manželstvo skutočne potrebuje pozitívne impulzy a momenty strávené s milovanou osobou.

Preto nebude zbytočné usporiadať malú, ale úžasnú dovolenku pre dvoch:

  1. Večer v domácom štýle. Aj obyčajná večera pre dvoch môže byť nezabudnuteľná udalosť, najmä ak všetko pripravuje sám manžel a pripraví svoje najlepšie jedlá. Môžete si tiež objednať catering na vytvorenie rozprávkovej atmosféry alebo sadu na rýchlu prípravu torty prípadne koláčikov, ktoré vám pomôžu stráviť čas so svojou milovanou ženou.
  2. Romantická prechádzka. Manželstvo je predovšetkým zdieľaný príbeh dvoch ľudí. Môžete pripraviť fotografickú koláž alebo výber videí z najpamätnejších okamihov, zorganizovať prechádzku po miestach významných pre manželov a ukončiť ju v malej pokojnej reštaurácii.
  3. Extrémne. Táto možnosť je vhodná najmä pre aktívnych ľudí. Jazda teplovzdušným balónom, extrémna atrakcia v zábavnom parku alebo turistika v horách. Možností je veľa, stačí si len vybrať, čo sa tej vašej polovičke bude páčiť najviac, a ísť za novými emóciami.
  4. Náhodné cestovanie. Náročnejšia možnosť, ale skvelá na spoločné oslavy výročia. Za týmto účelom si náhodne vyberiete mesto alebo krajinu a potom zorganizujete výlet za miestnymi zaujímavosťami. Jedinou otázkou je výška hotovosti a množstvo času na odpočinok.
  5. Quest. Ak chcete šedý každodenný život zriediť poriadnou dávkou adrenalínu a pozitívnych emócií, môžete kontaktovať spoločnosť organizujúcu úlohy. Výber je veľmi široký a môžete si zvoliť zábavu podľa záľub oslávenkyne.

You may also like