Buďte originálny a eco – ekologické darčeky a reklamné predmety

by redakcia kankan
0 comment

Téma ekológie posledné roky vstúpila do povedomia širokej verejnosti, keďže klimatické zmeny výrazne vplývajú na ľudské životy a stav planéty. Práve z toho dôvodu sme sa rozhodli do našej ponuky zaradiť aj ekologické reklamné predmety a darčeky. Uvedomujeme si, že záleží na každej jednej maličkosti, a že ľudí poteší, ak si kúpia alebo darujú niečo udržateľné a ekologické.

Kedysi ľudia neriešili, či nové pero alebo termoska sú vyrobené z obyčajného plastu. Nuž, časy sa menia a my sme sa im museli prispôsobiť. Ak sa rozhodnete pre ekologické reklamné predmety, verte, že na verejnosť spravíte skvelý dojem. Dáte tým najavo, že vám aktuálne ekologické problémy nie sú ľahostajné. Druhou výhodou je, že takýto nákup odľahčí životné prostredie, keďže mnohé z reklamných predmetov sú vyrobené z dreva, korku, skla, keramiky, juty, eko bavlny či eko plastu.

Nápadité a využiteľné reklamné predmety

ekologické darčeky a reklamné predmetyUkážte, že ste originálny a na miesto klasických jednorázových pier, ktoré každý po vypísaní zahodí, používajte eko perá. Ďalej na výraznejšiu propagáciu svojej firmy použite napríklad eko bluetooth slúchadlá, ktoré sú vyrobené z odbúrateľného plastu z pšeničnej slamy a PU kože. Veď koho by nepotešili bezdrôtové slúchadlá s nádherným dizajnom a ešte k tomu ekologické? Praktickým reklamným predmetom je aj bambusová bezdrôtová nabíjačka, ktorá je záchranou na dlhých cestách vlakom či autom.

Mimoriadne obľúbenými sú aj ekologické tašky, ktoré nájdu využitie úplne všade. Namiesto klasickej „igelitky” ide o skvelú alternatívu, ktorú si ľudia berú so sebou na nákup. Okrem toho sa stali aj módnym trendom hlavne u mladých ľudí. Eko taška bude pre svoju praktickosť jednoznačne patriť medzi obľúbené reklamné predmety od vašej spoločnosti. Firmy majú často v ponuke aj perá, zápisníky, na ktoré rozhodne nebude sadať prach, preto vám odporúčame aj eko zápisník či poznámkový blok.

Logo vašej firmy pre vás potlačíme na čokoľvek. V našej ponuke eko reklamných predmetov nájdete užitočné veci od výmyslu sveta – hrnčeky, termosky, kľúčenky, ceruzky, slnečné okuliare a veľa iného.

Dajte o sebe vedieť, že vám záleží na životnom prostredí a na propagáciu svojej firmy využite udržateľné reklamné predmety.

 

 

 

 

 

You may also like