Ako zaručene prekvapíte partnera na Valentína? Kúpte mu tento netradičný darček

by redakcia kankan
0 comment

Valentín sa blíži a vy stále neviete, čím by ste potešili svoju polovičku? Chcete jej darovať niečo originálne, zábavné a nezabudnuteľné? Máme pre vás tip na perfektný valentínsky darček, ktorý zaručene prekvapí i nadchne vášho partnera. Radi pomôžeme aj pánom, ktorým prinášame tipy na darček pre ich drahú polovičku.

Absolútne netradičný zážitkový darček

Darčeky pre dvoch nemusia byť nudné, tradičné a už vôbec nemusia spĺňať štandardy materiálnych darčekov. Doba sa mení a so zmenou prichádza na rad netradičné riešenie, ako prekvapiť partnera alebo partnerku na Valentína.

Čo tak vyskúšať let stíhačkou alebo rogalom?!!!

Áno, dobre ste počuli. Môžete si vybrať z viacerých možností a zážitkov, ktoré vám ponúkajú agentúry organizujúce letecké zážitky. Môžete si napríklad objednať let stíhačkou, ktorý je určený pre milovníkov rýchlosti a adrenalínu. Budete mať možnosť zažiť akrobatické manévre, zrýchlenie až 6G a pocit voľnosti vo vzduchu. Let stíhačkou je ideálny darček pre vášho partnera, ktorý si rád splní svoje sny a prekonáva svoje limity.

Čo poteší partnerku? Zaručene niečo unikátne

Ak radšej uprednostňujete pokojnejší a romantický let, môžete zvoliť let rogalom. Rogalo je ľahké lietadlo, ktoré vám umožní plachtiť nad krásnou prírodou a obdivovať výhľad z vtáčej perspektívy. Let rogalom je skvelý darček pre vašu partnerku, ktorá ocení príležitosť zrelaxovať sa a vychutnať si spoločné chvíle s vami. Môže však ísť aj o darček pre dvoch. Takýto let je možný vďaka simultánnemu letu v dvoch rogalách. Prepojený so svojou láskou budete vysielačkou.

Je zážitkový darček dobrý nápad na Valentína? ÁNO

Let stíhačkou alebo rogalom je naozaj netradičný a originálny darček, ktorým prekvapíte svoju polovičku na Valentína. Nie je to len obyčajný predmet, ale zážitok, na ktorý budete spomínať celý život. Ak chcete urobiť svojej láske radosť, neváhajte a objednajte si svoj let ešte dnes na stránkach leteckých zážitkov. Uvidíte, že to bude najlepší valentínsky darček, aký ste kedy dali alebo dostali. Let nemusíte využiť ihneď. Zakúpiť sa dajú aj poukazy, ktoré využijete napríklad počas výročia zoznámenia.

Ako sa vám pozdáva táto idea? Myslíte si, že by sa vášmu partnerovi alebo partnerke páčil letecký zážitok? Ak áno, nezabudnite si ho rezervovať čo najskôr, pretože počet miest je obmedzený.

Autor: Gabriela Kudláčová

 

You may also like