Aj dámy milujú adrenalín. 3 tipy, aký zážitkový darček kúpiť partnerke

by redakcia kankan
0 comment

Patrí vaša vyvolená medzi ženy, s ktorými sa nikdy nenudíte? Takejto dáme je niekedy ťažké vybrať darček. Parfumy, oblečenie či čokoláda sú nudná klasika. Dovolenka je síce o niečo lepší nápad, ale ide vlastne o dar pre dvoch. Ak chcete vašu polovičku potešiť nevšedným zážitkovým darčekom, poradíme vám, aký vybrať.

1. Let balónom

Poukazy na lety balónom sú ideálne zážitkové darčeky pre ženy. V balóne sa dámy cítia bezpečnejšie ako napríklad pri bungee jumpingu, ale zároveň majú v žilách trošku adrenalínu. Lety balónom sa dajú zorganizovať len počas letných mesiacov, ale poukaz je vo väčšine prípadov platný rok, takže lety pokojne využite ako darčeky k narodeninám. Ak sa vaša polovička letu obáva, v balóne môžete byť s ňou. Náš tip: let balónom využite na požiadanie o ruku.

Ako zážitok prebieha? Let balónom sa organizuje v každom krajskom meste. Pred nastúpením do balónu budete svedkami celej prípravy balóna. Samotný let trvá v rozpätí od 40 do 60 minút.

2. Letecký simulátor

Letecký simulátor patrí medzi zážitky, ktoré sú vhodné ako zážitkové darčeky pre muža i ženu. Čudovali by ste sa, koľko žien pilotiek sa venuje tejto profesii. Letecký simulátor je kópiou kokpitu pravého lietadla. Počas pilotovanie je možné nasimulovať rôzne nebezpečné situácie ako búrku alebo turbulencie.

Ako zážitok prebieha? Vybrať si môžete typ lietadla, ktoré chcete pilotovať a tiež trasu letu. Celý let je tak dokonale simulovaný, že budete mať pocit skutočného lietania. Nemusíte sa obávať, že by ste s fiktívnym lietadlom zostali na zemi. V kokpite s vami bude inštruktor. Zážitok trvá približne 3 hodiny.

3. Pilotovanie na skúšku

Počas cesty na dovolenku vyslovila vaša partnerka tajnú túžbu skúsiť pilotovanie? Nič nie je nemožné. Vďaka zážitkovým darčekom si môže vyskúšať pilotovanie skutočného lietadla. Výber lietadla nechajte na dáme. Ponuka je naozaj široká od malých lietadiel, cez vrtuľníky až po rogalo.

Ako zážitok prebieha? Pilotovanie na skúšku trvá v závislosti od typu lietadla maximálne 2 hodiny. Pred letom absolvujete kompletnú inštruktáž. Niektoré z lietadiel je možné pilotovať len počas letných mesiacov. V lietadle je s vami vždy skúsený pilot, ktorý v prípade nebezpečenstva dokáže pilotovanie prevziať do svojich rúk.

 

 

 

You may also like