Vyberáte si svadobné šaty?

by redakcia kankan
0 comment

Svadobné šaty by mali spĺňať všetky vaše sny a predstavy. Sú to predsa len vaše SVADOBNÉ. A ak sa všetko vydarí a zakázané romániky budete zažívať len v erotických poviedkach tak aj prvé a posledné…

Myslím, že väčšina žien si svoje svadobné šaty odmalička predstavuje a i keď sa táto predstava časom mení, určite sú to proste šaty vysnené, ktorých výber si zaslúži náš čas a pozornosť.

V tomto článku vám prinesieme pár užitočných rád a trikov ako sa na toto hľadanie pripraviť a možno vám ušetríme trochu času aj na hľadanie svadobných topánok. Čo je ďalšia svadobná kapitola sama o sebe. A potom hneď svadobné darčeky. Od dekoračných keramických sad, cez romantické výlety až po tie užitočnejšie, ako napríklad bazénový vysávač. Ale teda späť k hlavnej téme – svadobným šatám.

Kde šaty hľadať?

Na výber máte viacero možností. Kamenné predajne či požičovne a obidve tieto možnosti sú dnes aj v  online podobe. Záleží na tom, čo je pre vás pohodlnejšie. Niekto potrebuje vec vidieť a vyskúšať si, aby si vybral, niekomu naopak vyhovuje obrovský výber online sveta z pohodlia gauča a nevadí mu prípadne šaty poslať späť.

Ďalej si musíte zodpovedať otázku, či si potrebujete šaty kúpiť, alebo by vám stačili aj požičané. Respektíve, či vám na tom nezáleží. Občas sa totiž stane, že vysnené šaty, ktoré nájdete v požičovni, nedokážete nájsť v žiadnej predajni. Vtedy myslím, že je lepšie si ich požičať.

Požičovňa má tú výhodu, že za tisíceurové šaty platíte len zlomok ceny a teda môžete si dovoliť šaty v takej kvalite, ktorú by ste si možno nemohli zakúpiť. Požičovňa šiat je určite tiež ekologickejším riešením a možno aj rozumnejším – predsa len sú to šaty na jeden deň a jednu noc.

Každopádne, keď máte jasnú predstavu o tom, že si šaty potrebujete kúpiť a snívate o tom, že sa v nich raz bude vydávať možno aj vaša vnučka, je to jasné. Neváhajte a kúpte si ich.

You may also like