Vďaka cyklovozíku pre deti zažijete dovolenku bez obmedzení

by redakcia kankan
0 comment

Rodiny s malými deťmi dobre poznajú situácie, kedy sa na dovolenke musia prispôsobiť deťom a nemôžu ju tráviť tak aktívne, ako by si predstavovali. Je pravda, že niektoré činnosti s deťmi naozaj nezvládnete, ale vďaka praktickým pomôckam je možné veľa športov realizovať s deťmi. Jednou z takýchto pomôcok je detský cyklovozík.

Keď potrebujete kočík, ktorý sa zmení na vozík

Detský cyklovozík nie je ničím iným ako špeciálnym kočíkom, ktorý sa dá pripevniť za bicykel. Táto pomôcka pre deti je veľmi skladná, ľahká a hlavne všestranná. Všetky detské vozíky sa dajú používať ako klasické kočíky. Na dovolenku si tým pádom nemusíte pribaliť vozík spolu s kočíkom, využijete túto pomôcku dva v jednom. Cyklovozíky sú dokonca oveľa pohodlnejšie ako kočíky. A jazda v nich je pre deti maximálne zábavná. Po stranách cyklovozíka sa nachádzajú priezory, cez ktoré môže dieťa pozorovať okolie. Vo vnútri je vozík veľmi priestranný, a preto pohodlný na sedenie i na spanie. Napriek tomu, že má cyklovozík iný ergonomický tvar, tak sa v ňom môžu prevážať aj bábätká, a to vďaka špeciálnej vložke. Konštrukcia detského vozíka je odpružená, čo znamená, že dieťa nepociťuje vo vozíku otrasy ani pri rýchlejšej jazde alebo počas jazdy po nerovnom teréne. Samozrejme, že cyklovozíky disponujú podobne ako kočíky brzdami a úložným priestorom. Dajú sa využiť v každom počasí – pred dažďom ochráni pláštenka a pred hmyzom sieťka. K niektorým modelom je možné dokúpiť prídavné zariadenie, pomocou ktorého si detský vozík pripevníte k pásu. Pripevnenie k pásu vám umožní venovať sa behu alebo korčuľovaniu.

Všetky výhody detského cyklovozíka v kocke

Detský cyklovozík sa dá zložiť, takže ho bez problémov uložíte do kufra vozidla. Bicykle naložte na nosiče bicyklovužívajte si všetky výhody detských vozíkov.

  • Detské cyklovozíky sú priestranné a zároveň veľmi skladné.
  • Deti sa vo vozíkoch cítia lepšie ako v kočíkoch.
  • Vďaka detským vozíkom sa môžete venovať športovým aktivitám spolu s deťmi.
  • Detské cyklovozíky sú veľmi bezpečné – odpružené a zabezpečené proti prevráteniu.
  • Vo vozíku je možné prevážať deti od narodenia až do približne 7 rokov.
  • Vozíky sa dajú využívať celoročne a perfektne ochránia pred všetkými poveternostnými podmienkami.

 

 

You may also like