Akými darčekovými predmetmi rozžiarite detské očká na Vianoce?

by redakcia kankan
0 comment

Aj vianočné darčeky pre deti môžu byť zábavné a zároveň praktické. Čím by mohla najmenších potešiť vaša firma? Inšpirujte sa našimi tipmi na najlepšie darčekové predmety pre deti na Vianoce.

Sladkostiam neodolajú

Deti sú malí gurmáni. Čudovali by ste sa, no často sa dokážu potešiť aj obyčajnému ovociu, čerstvému alebo sušenému. Ak vaša spoločnosť propaguje zdravý životný štýl, určite porozmýšľajte o zdravých sladkostiach pre deti.

Ovocné šupy, zdravšie varianty keksíkov alebo želatínové cukríky s vitamínmi vďačne prijmú ako vianočné darčeky od vašej firmy nielen najmenší, ale aj starostliví rodičia.

Obľúbené náramky

Chlapci aj dievčatá bez rozdielu milujú náramky. Štýlové kožené, ale aj veselé silikónové. Všetky môže zdobiť vaše firemné logo alebo milá či vtipná myšlienka. Silikónové náramky sú ľahké, mäkké a zdraviu neškodné a deti sa s nimi pokojne môžu aj okúpať. Alternatívou sú reklamné prívesky, ktoré si môžu najmenší zavesiť kamkoľvek (na zips, telefón, školskú tašku, vlastný náramok…).

Maľovanky a písacie potreby

Ceruziek a maľovaniek nie je nikdy dosť, preto sa medzi obľúbené darčekové predmety pre deti zaraďujú aj písacie potreby rôzneho druhu (ceruzky, perá, fixky, voskovky…) a ostatný sortiment ako maľovanky, zápisníky alebo zošity. Všetky tieto predmety môžu byť potlačené vaším logom.

Reklamné hračky

Áno, aj malý plyšový medvedík, lopta, lietajúci tanier či gumená kačička do vane môže prezentovať vašu firmu, a pritom potešiť detské srdiečko. Ak si ju zamiluje dieťa, isto si k vašej firme dobrý vzťah vytvorí aj samotný rodič.

Premýšľali ste napríklad o mini piškvorkách vo vianočnom vrecku, o reklamnom puzzle alebo inej skladačke? Môžu byť na nich zobrazené vaše firemné produkty alebo firemný maskot. Deti sa príjemne zabavia.

Odznaky, nášivky, nálepky alebo tetovačky

Vďaka vašim reklamným odznakom, nášivkám alebo nálepkám si môžu deti ozdobiť svoje obľúbené zápisníky, zošity, odevy alebo batohy. Detské reklamné tetovačky sú jemné k detskej pokožke a potešia v akomkoľvek ročnom období.

Termosky alebo hrnčeky

Z čoho chutí detský punč alebo horúca čokoláda najlepšie? Z vlastného vianočného hrnčeka! Ak chcete venovať milý darček deťom vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov, siahnite po praktických termoskách alebo hrnčekoch s vianočnou tematikou a s potlačou vášho loga.

Deti sa potešia aj vlastnej vianočnej ozdobe z dreva či teplým protišmykovým vianočným ponožkám.

Ozdobné vrecká, čiapky alebo tašky

Plátené vrecká s vianočnou potlačou, detské mikulášske čiapky, vianočné vrecúško plné sladkostí, aj to je cesta, ako bojovať o detskú priazeň. Budete sa vôbec vedieť rozhodnúť?

 

 

zdroj: freepik

 

You may also like