Sypaný čaj ako darček poteší

by redakcia kankan
0 comment

Mnohokrát potrebujeme vymyslieť užitočný darček. Najlepšie darčeky sú tie, ktoré sa dajú zjesť či vypiť. Darujte exkluzívne sypané čaje.

Sypané čaje sú považované za prémiové. Ich kvalita je výrazne vyššia než u čajov v nálevových vrecúškach. Lístky čaju bývajú celistvé či väčšie, ostatné ingrediencie tiež. Ovocné sypané čaje je naviac možné zjesť aj s ovocím v čaji a nie je nutné toto ovocie ani vyberať. Podľa odborníkov je rozdiel medzi čajmi vo vrecúškach a sypanými rovnaký, ako medzi 20% a 95% šunkou. A myslite na to aj keď vyberáte darček. Sypané čaje sa ako darček perfektne hodia. Pokiaľ ide o čaje vo vreckách, alternatívou je len čaj v pyramídkach.

Ako vybrať sypané čaje vhodné pre darček?

Možnosťou je vybrať niektorý sypaný čaj v e-shope Veselycaj.sk. Kvalitné čaj vám zabalia do papierového vrecka, alebo do papierovej dózy. Aj toto balenie je veľmi efektné. Okrem toho ale máte možnosť siahnuť po čaji v plechovke zabalenom ešte v krabičke. Atraktívne sú tiež kolekcie sypaných čajov balené podobne ako bonboniéra – v malých fľaštičkách v krabici. Takto kúpite veľmi žiadané ajurvédske čaje. Originálny darček je tiež čaj v priehľadných dózach s atraktívnym dreveným uzáverom.

Naučte sa nakupovať kvalitný čaj

E-shop Veselý čaj ponúka kvalitné čaje, ktoré sa budú hodiť pre váš zdravý životný štýl. Vybrať si môžete zo zelených, čiernych, ovocných, bylinkových aj ajurvédskych čajov. K dispozícii sú tiež čaje v pyramídkach, už zmienené darčekové čaje a tiež doplnky pre domácu čajovňu.

Zima je ideálna k relaxácii s čajom

Ku konci zimy obvykle trpíme depresiami. Chýba nám slniečko, deň je stále krátky. Ľahnúť si doma na zem s dobrou knihou a šálkou čaju je ideálny spôsob relaxácie. Inšpirujte sa severskými antistresovými trendmi, ako sú hygge, lagom či lykke. Naučte sa relaxovať a k tomu si vypite skvelý čaj.

You may also like