Originálne darčeky pre dvoch: zážitky plné emócií

by redakcia kankan
0 comment

Hľadáte perfektný darček pre svoju lásku? Hľadáte spôsob, ako prežiť nezabudnuteľné chvíle plné emócií? Už vás omrzeli klasické darčeky, ktoré po čase skončia v koši? Hľadajte medzi zážitkovými darčekmi! Prinášame vám tipy na originálne darčeky pre dvoch, ktoré zaručene potešia a vyčaria úsmev na tvári obdarovaným.

Pre milovníkov adrenalínu a dobrodružstva

Zážitkové darčeky nemusia byť len pre jednotlivcov. Samozrejme, že darčeky ako let stíhačkou alebo let rogalom sa vo dvojici nedajú zrealizovať. Existuje však veľa dobrodružných či oddychových darčekov, ktoré sa zaraďujú medzi zážitkové, ale sú určené pre páry. Pre milovníkov dobrodružstva odporúčame tandemový zoskok padákom. Zažite vzrušenie z voľného pádu a úchvatný panoramatický výhľad z vtáčej perspektívy. Tandemový zoskok padákom je nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete navždy pamätať.

Z oblakov sa môžete preniesť rovno na zem resp. do terénu. Prežite dobrodružnú jazdu v náročnom teréne a vychutnajte si adrenalín a krásu prírody – kúpte darček v podobe jazdy na štvorkolke. Jazda na štvorkolke je skvelý spôsob, ako si užiť čas so svojou láskou a zažiť niečo netradičné. Štvorkolky sú pomerne bezpečné vozidlá a dajú sa s nimi robiť rôzne akrobatické kúsky, prejsť po vode a bahne.

Keď už sme pri vode, musíme spomenúť rafting na divokej vode. Prekonajte pereje a zažite vzrušenie z raftingu na divokej vode. Rafting je skvelý tímový šport, ktorý posilní vaše puto a prinesie vám kopec zábavy. Do vody vyskúšajte skočiť priamo z mosta. A vôbec nepôjde o riskantný skok. Prekonajte strach a skočte z mosta na bungee jumping lane! Bungee jumping je adrenalínový zážitok, ktorý si budete môcť odškrtnúť zo zoznamu vytúžených zážitkov.

Pre páry, ktoré hľadajú romantiku

Zažiť adrenalín je síce super, ale nie všetci sú stvorení na dobrodružné zážitky. V takomto prípade kúpte ako darčeky pre dvoch niečo pokojnejšie a romantickejšie. Doprajte si relax a oddych v krásnom prostredí luxusného hotela. Užite si wellness procedúry, gurmánske jedlo a romantickú atmosféru. Skrátenou verziou pobytu je večera v reštaurácii s panoramatickým výhľadom. Vychutnajte si lahodnú večeru v reštaurácii s úchvatným výhľadom na mesto alebo do prírody. Romantická atmosféra a chutné jedlo vám zaručia nezabudnuteľný večer.

Veľmi romantické sú plavby pri západe slnka. Plavbu môžete objednať počas dovolenky pri mori, no aj na Slovensku máte veľké možnosti, kde sa dá plaviť. Prežite romantickú plavbu loďou pri západe slnka a vychutnajte si čarovnú atmosféru. Minúty tesne pred západom slnka sú na vodnej hladine najkrajšie.

Zo súdka relaxačných zážitkov vyberáme wellness pobyty pre dvoch s ochutnávkou vín. Alebo si odskočte vo vašom meste na masáž pre páry. Doprajte si romantickú masáž pre dvoch a zbavte sa stresu a napätia. Alebo sa naučte relaxovať a načerpajte energiu v jogovom centre. Pobyt v jogovom centre je skvelý spôsob, ako sa zbaviť stresu a zlepšiť si fyzickú i psychickú kondíciu.

Autor: Gabriela Kudláčová

 

 

You may also like