loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Zariaďovanie izby

Hanča7

Hanča7: Mám 15 ročného syna a chystáme sa prezariadzovať byt a tým aj jeho izbu ale nepáči sa mu že to mám zariaďovať ja a z časti ho chápem ale bojím sa že ak by sme to nechali na ňom tak to nedopadne moc dobre a o rok by to chcel zariadiť zasa inak. Riešili ste niekto takúto dilemu?
07 február, 2018 o 21:49 Odpovedať

Esíčko
Esíčko: A nejaký kompromis keby ste urobili? Je to jeho izba mal by mať k tomu nejaké slovo
08 február, 2018 o 23:05 Odpovedať
ondatra
ondatra: moja 13 ročná dcera ma v detskej izbe hojdaciu sieť. Zbytok su klasické veci čo do izby patria.Chcela ju, má ju a obe sme pokojné.
09 február, 2018 o 14:18 Odpovedať
Hanča7
Hanča7: Neviem či sa s ním dá dohodnúť na nejakom kompromise. Celá jeho puberta je dosť náročná.
13 február, 2018 o 18:47 Odpovedať
Lusynda
Lusynda: Mala som podobny problem ale ten kropromis skus nam sa to podarilo ale prve som to urobila tak ze som svojmu povedala nech si vyberie iba z jedineho obchodu, ktory mu ja urcim... Dala som mu - https://www.drevona.sk/ a rozpocet a nech si vyberie a potom ze sa nato spolu pozrieme a bolo.... Ale vedela som ze Drevona ma dobry a pekny nabytok a hocico co si tam vyberie tak s tym budem ok :D...
14 február, 2018 o 19:54 Odpovedať
Hanča7
Hanča7: A aký rozpočet si mu dala? Ale Drevonu si vybrala fakt dobre mám rada ich dizajn.
15 február, 2018 o 16:32 Odpovedať
Lusynda
Lusynda: Povedali sme mu ze to ma byt maximalne 700 so vsetkym a nech sa rozhoduje rozumne :D....
15 február, 2018 o 19:58 Odpovedať
Lian
Lian: moj má obyč biely nábytok a zbytok si sám vybavil doplnkami podla svojich koníčkov.Nakolko je to 16ročný chlapec,je to vo futbalovom duchu.
16 február, 2018 o 13:30 Odpovedať
11Barbi11
11Barbi11: moj syn keď si zariaďoval svoju izbu, prvé čé si tam kupil bola velká Tv s uhlopriečkou 165cm a zavesil ju na stenu.
18 február, 2018 o 13:32 Odpovedať
Hanča7
Hanča7: Lusynda ten rozpočet bol celkom štedrý sa mi zdá náš to bude mať asi tak 500. Barbi to mi ani nenapadlo že by si tam niečo také mohol dať [:-(] nevadilo ti to? Ja som za to že televízia do izieb kde sa spí nepatrí.
20 február, 2018 o 14:11 Odpovedať
Lusynda
Lusynda: Uvidis sama co s tym urobis ale tak telku celkom chapem ze by tam chcel :D...
20 február, 2018 o 18:50 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.