loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Láska, vzťahy a sex » zamilovany do starsieho dievcata

zamilovany do starsieho dievcata

DominikR

DominikR: Ahojte mam 14 rokov a som zamilovany do kamaratky ktora ma 18. Obaja byvame v rodinnych domoch hned vedla seba takze sa pozname uz od malicka. Od mojich 12tich sme sa zacali viac kamaratit ked som sa pridal do nasej ,,susedskej" partie som tam vsak najmladsi ale nikto vek neriesi lebo sa vseci pozname od mala. A to ze som sa do nej zamiloval som zistil uz v 12tich asi je to divne ale dost si rozumieme a mame velmi vela spolocnych zaujmov.. ja niesom hlupe decko a ona zase nie je nejak extra dospelejsia..dokonca tak ani nevyzera.. kazdy jej tipuje tak 15 rokov, je to proste take mile male fajn dievca sme spolu strasne casto kedze aj nasi rodicia sa dost kamaratia.. myslite si ze 4,5 roka je velky rozdiel? neviem co mam robit

10 december, 2012 o 17:23 Odpovedať

Panpulon
Panpulon: 4 roky rozdiel nie su ked mate ty 20 a ona 24 napriklad ale ty mas len 14 preboha...skus si este par rokov pockat si este pod zakonom. mohol by byt z toho problem. Nemas sa kam ponahlat a ona tiez nie ste moc mlady. Mozete sa dalej kamaratit vsak chodite von do tej istej partie ale to je tak vsetko.
27 marec, 2018 o 18:10 Odpovedať
Lian
Lian: na veku nezaleži, najdoležitejšie je že sa milujete. Moj manžel je o 10 rokov starší a absolutne to neriešim. Ak to nevadí tebe, okolie vobec nerieš.
15 júl, 2018 o 21:10 Odpovedať
Karlina
Karlina: ked im to funguje tak prečo nie.Tiež poznám par ludi ktorí sa zoznamili na zoznamke, je medzi nimi vačší vekový rozdiel a funguje im to
14 august, 2018 o 10:40 Odpovedať
Eliska11
Eliska11: je tu niekto, kto spoznal lasku na zoznamke?
24 august, 2018 o 12:09 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.