loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Láska, vzťahy a sex » Vzťah - problémy

Vzťah - problémy

andrea269

andrea269: Ahojte, prosím o radu... S manželom nám trošku začal upadať vzťah, stále stress,work a tak ďalej a dokopy na seba nemáme kúsok času... Neviem ako to ešte ďalej takto vydržím. Viete niekto poradiť ako to oživiť?
05 december, 2015 o 20:19 Odpovedať

Esíčko
Esíčko: My sme tiež prechádzali takouto krízou, ja som si ale povedala, že to chce zmenu, zmenu v tom akým spôsobom žijeme... Nakoľko manžel odišiel na mesiac pracovne do Ameriky, tak som mala priestor realizovať sa.. Začala som uvažovať nad wellnesmi at´d a potom som si povedala, že si môžme wellness urobiť aj doma a nakoľko sa blížili jeho narodeniny, tak som obvolala rodinu a išli sme do toho. Teda, pustila som sa do vytvorenia terasy, takého "relax miesta". Niečoho takéhoto http://www.albixon.sk/data/images/produkty/virivky/jacuzzi/italian_design/city_spa/virivky_1200x726_city_spa2.jpg, až na ten krb teda. Manžel bol po návrate maximálne prekvapený a musím povedať že sa veľa zmenilo :) Trávime spolu oveľa viac času, relaxujeme spolu a pritom nemusíme nikam chodiť, stačí na dvor :)
07 december, 2015 o 20:15 Odpovedať
andrea269
andrea269: Ak to vyzerá u vás takto tak to vám naozaj závidím :( Asi sa k vám prídem zrelaxovať :D Ale toto by sme potrebovali aj my
10 december, 2015 o 11:14 Odpovedať
Panpulon
Panpulon: Vylety, dovolenky musite si trochu oddychnut. Nerobte zo zivota povinnost ale radost. najdite si spolocny konicek cvicenie, malovanie, varenie, bicyklovanie....TRobte veci spolocne pranie uprstovanie a bude vas to spolu bavit aj nadalej.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Moto: Pokiaľ chceš niečo dosiahnuť musíš tvrdo pracovať. Som profesionál na grafické práce napr. www.ocity.net a fitnes stravu. Pokiaľ potrebuje niekto pomôcť napíšte.
02 apríl, 2018 o 16:22 Odpovedať
Lian
Lian: vztah je hodne o dovere, laske, komromisoch a ustretovosti. Akurat mi prijde, že vačšina slovenskych žien sa v poslednom čase obracia za láskou v cudzincoch, než by ju hladala v slovenskych mužoch
15 júl, 2018 o 21:08 Odpovedať
fixa11
fixa11: ano, suhlasim. AJ ja mám vo svojom okoli ludi, ktorí tvoria medzinárodný par, hovoria medzi sebou anglicky a mne sa to velmi pači. Preto som sa zaregistrovala tu a snad sa aj mne splní moj sen a mat za partnera cudzinca http://evropska-seznamka.cz/
23 júl, 2018 o 14:37 Odpovedať
kvetinka16
kvetinka16: teraz je v mode mat medzinarodný vztah a rozpravat spolu anglicky. Prave na tejto zoznamke su mladí a perspektivní muži hovoriaci anglicky. SKuste slovensku verziu tejto zoznakmy europska-zoznamka.sk
01 august, 2018 o 09:41 Odpovedať
Karlina
Karlina: je to o kompromisoch. Ak sučastný vztah nevyhovuje, treba štastie skušat niekde inde. Možno by vám štastie priniesol cudzinec. AKo tu už pisali, možno by vám takyto zvtah vyhovoval viac.
14 august, 2018 o 10:17 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.