loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Vysoké čižmy nad kolená

Vysoké čižmy nad kolená

Ludmiliena

Ludmiliena: Ahojte, kočky, chcela som sa spýtať, čo hovoríte na tie čižmy nad kolená, čo mám v shope... [:-)]
A aké budete nosiť túto sezónu?
Papa
17 október, 2010 o 17:07 Odpovedať

Lili
Lili: Hmm.. hezke hezke, len na moj vkus trochu odvazne, ale niektorym babam, co poznam to vyslovene sekne [:-)]
18 október, 2010 o 09:33 Odpovedať
Ludmiliena
Ludmiliena: Ahoj, sú veľmi odvážne :P Keď idem do práce, nosím ich radšej zhrnuté pod kolená :)
18 október, 2010 o 10:41 Odpovedať
vanda
vanda: Su pekne, ale do zimnych ulic, nie. To by som sa asi zabila, ale cisto na ukazanie - napr na party to hej.

Vonku je uz dost chladno, takze ja uz nosim cizmy, a tento rok ulietavam na hnedych kozenych kozackach, ale s nizsim opatkom - kedze ten minuly rok, som kazdu chvilu padala na zladovatenych chodnikoch [:-|]
18 október, 2010 o 13:49 Odpovedať
lama
lama: nahodou tie cervene a cierne su super, cervena vyzera byt pekna cervena, aj tym, ze to vyzera byt semiš, posobi celkom prijemne a nenasilne (tie zlate leopardy su podla mna dost zle...) a su super vysoke, alwe pritom na platformach, cize sa v tom asi aj da chodit na rozdiel od takych, kde platforma nie je...
18 október, 2010 o 14:54 Odpovedať
miriam88
miriam88: Ahoj, pekne su, ale co k tomu? uzke nohavice? mini suknu? v zime?

co nosievas k nim ty?
21 október, 2010 o 09:30 Odpovedať
Ludmiliena
Ludmiliena: Ahoj, tak bud leginy a dlhsi pulover alebo saty, pripadne nohavice uzke... Ale ja vsade chodim autom,tam si zakurim, tak mne nie je zima :)
21 október, 2010 o 10:37 Odpovedať

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.