loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Vypadávanie vlasov

Vypadávanie vlasov

ivicka155

ivicka155: Poznáte nejaký účinný prípravok na vypadávanie vlasov? Začínam by dosť zúfalá.
15 február, 2015 o 12:48 Odpovedať

ypsilonko
ypsilonko: @ivicka155
Ahoj Ivička
Môj kamarát Mišo tiež trpel vypadávaním vlasov. Tvorila sa mu mala plešinka,ktorá sa postupne zväčšovala. Keďže bol veľmi zúfalý a ja ako dobrý kamarát som mu chcel pomôcť čítal som na internete rôzne informácie o tomto probléme. Niekde,tuším na nejakom fóre som čítal radu o nejakom prípravku z názvom Follixin. Kúpil som ho pre priateľa Miša z tejto stránky: http://abc-beauty.webnode.sk/follixin/ a veľmi si to pochvaľuje. Zreteľne vidno ako mu narástli nové vlasy. Asi to vyrába Poľsky výrobca ale posielajú to aj na Slovensko.
03 marec, 2015 o 19:54 Odpovedať
dittka
dittka: mne celkom pomohlo Donna Hair , dobra cena a spokojnost [:-)]
28 apríl, 2015 o 14:58 Odpovedať
karla
karla: No , neviem ja mám asi takúto skúsenosť. Aj mne vždy v rovnakom čase cez rok viac padajú vlasy, ale to je asi normálne. Presne na jar a jeseň.Ale keď vlasy padajú veľmi, asi by som zašla k lekárovi na vyšetrenie krvi, či mi niečo nechýba nejaké minerály alebo vitamíny.... Môže to byť zapríčinené hormonálnymi zmenami. Nepoznám drogéristický výrobok, po ktorom by narástli vlasy a keď tak chcú z teba vytiahnuť peniaze. Poznám zopár výrobkov ktoré zlepšujú štruktúru vlasov a vyživujú korienky, že vlasy sú potom lesklejšie a krajšie, ale že by po nich narástli vlasy, pochybujem. Skúšala som vlasový stimulátor s placentou, ale pamätaj , že vždy je dôležitá pravidelnosť a aspoň 3 mesiace to používať.
30 apríl, 2015 o 09:02 Odpovedať
nunu
nunu: ja som teraz vyskúšala také vlasovú vodu v ampulkach s vitaminom B a placentou :-) , mi odporucila kamoska
tak uvidim :-))
12 máj, 2015 o 10:23 Odpovedať
bocca
bocca: Na vlasové korienky určite vlasové ampule s placentou od Victorie beauty. Sú perfektné!! Používala som ich keď som si dala dolu napojené vlasy a vlasy byli strašne slabunke, mám ich veľmi jemné. [;-)]
12 máj, 2015 o 12:04 Odpovedať
ivicka155
ivicka155: ďakujem za všetky odpovede, a viete mi poslať nejaký link na tie vlasové ampule s placentou? nedajú sa kúpiť normálen v lekárni?
29 október, 2015 o 13:21 Odpovedať
gabona1
gabona1: Ja som mala šampón plantur 39 sa mi zdá z lekárne a ešte som mala tinktúru a tabletky na vnútorné užívanie - nejaké vitamíny...dala som 50eur, ale pomohlo, cca po mesiaci to prestalo.
04 júl, 2017 o 16:53 Odpovedať
gabona1
gabona1: Ešte som chcela poradiť, že som si to nakúpila v lekárni dr.max, lebo nie všade tieto šampóny asi majú. Ja chodím len tam, mám tam super lekárničky, čo vždy ochotne poradia.
29 august, 2017 o 21:35 Odpovedať
Stojkova.marcela1
Stojkova.marcela1: Mne pomohol celkom dosť produkt Alpecin pri pravidelnom používaní v kombinácii s kvalitným šampónom a kondicionérom.
10 január, 2018 o 20:08 Odpovedať
Opicka
Opicka: skus používať šampon proti vypadávaniu vlasov.Osobne som take šampony nikdy nepouživala, ale zo skusenosti okolia viem, že po čase je vidno výsledky.
10 január, 2018 o 22:56 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.