loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Vyklad snov

alenka

alenka: Vyklad snov. Sniva sa mi v poslednej dobe pravidelne rovnaky sen, a sice, ze chodim s rysavym muzom.
Kedze veľmi neverim vykladu snov, nikdy som sa o to nezaujimala, ale teraz zacinam byt cim dalej viac zvedava, lebo sa mi ten sen zda dost hlupy a absurdny a neviem sa ho zbavit. Nemam frajera a po rysavom urcite nijak zvlast netuzim

29 december, 2008 o 08:33 Odpovedať

Anonym: sen so sokolom. ahojte...snival sa mi sen v ktorom som drzala v naruci maleho sokola a dalsich asi 15 sa k nam nastahovalo a potom ich otec vyhodil....ale ja som toho maleho stale drzala v naruci...neviete co by to mohlo znamenat?
03 november, 2009 o 18:15 Odpovedať
carodejnica
carodejnica: vyklad snov. Pre anonyma - sen o modrookom dievčatku a sen o mláďatách sokola.
takže sen o tehotenstve, dieťatku, očkách a vláskoch - tehotenstvo je symbol nového začiatku alebo túžby začať niečo nové, obrátiť list, ale je chápané aj ako potvrdenie dobrého zdravia. oči - výklad nehovorí o detských očkách a o tých čo sa spomínajú - nič mic, radšej nenapíšem, dieťa ako také znamená šťastie v rodine, spokojný život, dokonca veselé usmiate, hravé dieťa je symbolom ekonomického úspechu, naopak plačúce dieťa zasa zlo v rodine, vlásky zasa je tam viac možností - dlhé, polodlhé, kudrnaté atď. - chcelo by to lepšie ten tvoj sen rozobrať. no a sen o sokoloch- takže sokol je symbol závisti, ohovárania a intríg, mláďa zasa symbolizuje rodičovské a materské inštinkty - ak nie si ešte maminou vyjadruje túžbu po dieťatku, ale pozor ak to boli divoké mláďatá čo u sokola asi divoké boli tak sú to problémy s ktorými sa stretávaš na ceste za šťastím - založením rodiny + prekážka - zhrniem niekto závistlivý ti nechce dopriať rodinné šťastíčko. budem sa opakovať - chcelo by to hlbšie sny analyzovať.
P.S. Tarot aj iné spôsoby sa dajú študovať, ja som samouk, ak nemáš v sebe to potrebné tak to nezískaš študovaním, musíš to mať v sebe, už som sa moc rozkecala, čaute!!
03 november, 2009 o 20:14 Odpovedať
Anonym: majka. ahojte,prosím vás neviem si vysvetliť sen...bol o tom,ako sa ma lekári pýtali,či mi vrátili manželovu obrúčku.zaskočilo ma to pretože v realite mi ju dali.
05 november, 2009 o 11:51 Odpovedať
carodejnica
carodejnica: pre majku. ahoj majka. musela by som mať čo najviac info o sne, napr. pýtali sa ťa doma, v nemocnici, miesto, pri akej príležitosti, proste čo si ešte iné v sne videla a za akých okolností. ak je to boľavá záležitosť tak to nechaj, možno inokedy, neviem, cítim z tvojho popisu že to je smutný príbeh ale veľmi rada by som sa mýlila. niekedy sa sníva sen, ktorý má neskôr svoj skutočný priebeh a aj naopak - niekedy sa ti vo sne vybaví situácia, ktorú si už prežila nezávisle na čase. ak to chceš rozobrať som tu pre teba, môžeme to rozobrať takouto formou a ak by si chcela "súkromie" tak o tom môžeme pokecať cez sms. Opatruj sa!
05 november, 2009 o 19:44 Odpovedať
Lili
Lili: "carodejnica". Ahoj carodejnica, pacia sa mi celkom tvoje vyklady, mas to z vlastnej hlavy, alebo nejaku literaturu k tomu? Ak literaturu, neprezradis?

ja osobne sa tiez tak trosku zaoberam podobnymi vecami, a na snare velmi neverim, kedze u kazdeho je to individualne, ale ako som tu uz niekde pisala existuje aj univerzalne platna symbolika, len taky snar som zatial este nenasla
06 november, 2009 o 16:05 Odpovedať
carodejnica
carodejnica: pre Lili. Ahojky!! takže chronológia mojej kariéry čo by čarodejnice - raz ma oslovila jedna kniha, sama pritiahla moju pozornosť bola to knižka o veštení zo žolíkových kariet, no neskutočne ma to vtedy chytilo aj keď do tej doby som tieto veci brala skôr s nadhľadom. no a potom sa pridávali cigánske karty, lenormandovej výklady kariet, runy, domino a kocky.takže som samouk a dôsledne si vyberám literatúru. vždy ma ale zaujímalo čo to znamená čo som videla alebo čo sa dialo v mojom sne.mala som niekoľko snárov ale skutočne nájsť kvalitný výklad snov nie je jednoduché. teraz mám obľúbený snár volá sa "Veľký snár" od Eili Goldberga - je to vlastne encyklopédia výkladu snov vytváraná zo snárov starovekého egypta, grécka, ríma, stredovekej európy a ďalekého východu a taktiež sa tu odráža aj vplyv Freuda a Junga. takže to nie sú lacné definície vševravné na každý druh pocitu ale skutočne rozpitvávanie ľudskej dušičky, ľudského podvedomia. no a samozrejme musíš mať pre spájanie symbolov cit aby si to dala správne dohromady a rozlúštila čo tie symboly tomu dotyčnému hovoria, tento dar nemá každý. ak ťa ešte niečo zaujíma sa kľudne pýtaj.
06 november, 2009 o 20:29 Odpovedať
Lili
Lili: "Velky snar". Ahoj Carodejnica, dakujem krasne, myslim ze si ma prave inspirovala aky darcek si kupim na Vianoce

Nasla som tu knihu na nete, dokonca v mojom oblubenom internetovom knihkupectve ju maju v akcii tak vdaka teda este raz:)

uvidim akym sposobom je tam ta symbolika popisana, zatial co som mala snare, tak zvacsa sa riadili prave tou Freudovou

a inak ktore z tych technik vestenia co si tu popisala mas najradsej?
09 november, 2009 o 09:40 Odpovedať
carodejnica
carodejnica: pre Lili. Nazdarky, nazdarky!! tak to ma teší že je na svete ďalšia dušička, ktorá by rada pochopiť odkazy snov. ak sa do toho pustíš kľudne môžeme konzultovať ak budeš mať interes. pýtala si sa ktorú techniku mám najradšej, pravdu povediac ťažko sa rozhodnúť pretože keď vykladám napr.cez žolíkové karty a tie potvorky nechcú dať jasnú odpoveď tak to zvyknem kombinovať - prekladať napríklad cigánskymi kartami alebo tiež žolíkovými ale výklad už robím v Lenormandovej systéme a tak. teraz sa venujem zasa tarotu takže skutočne sa nedá jednoznačne povedať ktorý výklad mám naj. no a zasa ak niečo karty prezradia a vidím že na prekonanie určitej situácie bude treba veľa energie tak rozhodím runy tie zasa prezradia či bude dostatok energie, kde tú energiu nabrať a tak. no komplikované ale úžasné. tak držím palčiaky nech sa darí a nech ťa to baví!!!
10 november, 2009 o 19:29 Odpovedať
Lili
Lili: "runy". No ja uz zopar peknych rockoch sa podobnymi technikami zaoberam, u mna dominuju sny, tarot, ciganske karty a kyvadielko, .. prave rozmyslam nad kupou run, a neviem sa rozhodnut, ci kupit klasickych 24 runovych kamienkov, alebo 4 runove kocky.... ty pouzivas ktore ked smiem vediet. Tie styri kocky mi pridu praktickejsie... tak sa priklanam viac k nim asi, a dik este raz za odpovede
11 november, 2009 o 09:27 Odpovedať
carodejnica
carodejnica: pre Lili - runy. ahojky. ja som si runy vyrábala sama, vraj tak do nich vložíš svoju energiu a lepšie sa s nimi potom komunikuje a hlavne by mali byť z prírodného materiálu, ja mám maľované znaky na dreve. no a ak niekto potrebuje podporiť, dodať energiu alebo pred niečím ochrániť tak mu vyrobím príslušnú runu podľa toho čo potrebuje. ja mám "rad" v aute - ochraňuje na cestách. takže mám každú runu samostatne, mne sa tak s nimi lepšie pracuje. a nemusíš ďakovať,je to fajn ak si človek môže "pokecať" s niekým s rovnakými záujmami.
11 november, 2009 o 19:08 Odpovedať

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.