loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Účinný krém bez chémie

Účinný krém bez chémie

alenka

alenka: Účinný krém bez chémie. Hladam dobry krem denny aj nocny proti vraskam (33 rokov-cize bez kolagenu), ktory neobsahuje ziadne resp. minimum chemie (parabeny a ostatne umele farbiva, parfemy, konzervanty)a je zaroven ucinny (skusala som fr. znacku Avene, tie kremy su ale take jemne, ze necitim ziaden efekt)Viete mi niekto poradit?
21 apríl, 2009 o 09:37 Odpovedať

lama
lama: krém 100% prírodný. Ja mám jednu obľúbenú značku, ktorej kozmetika je výlučne na báze esenciálnych olejov a práve som si od nich kúpila nočný balzam na noc, ktorý je 100% rastlinný a je skvelý. Značka je síce drahšia, maličký balzam stál okolo 55 EUR, ale je výborný.
Aha zabudla som tú značku: DECLOR
21 máj, 2009 o 09:47 Odpovedať
lienka
lienka: Declor. Joj, to je drahy krem , nejaky cenovo dostupnejsi by sa nenasiel?
22 máj, 2009 o 14:37 Odpovedať
lama
lama: NUXE. Ano, súhlasím, je drahý ako zo zlata.
Cenovo prístupnejšiu značku mám - NUXE, je francúzska a vždy si tam niečo zaujímavé vyberiem, cenovo asi o 1/2 lacnejšie, krémy od 20 eur... ale neviem, či sa to dá na Slovensku kúpiť, lebo ja som to tu zatiaľ nevidela.
Zato v Poľsku NUXE majú vo veľkých samoobslužných kozmetiko-lekárňach, to je to, čo u nás zatiaľ veľmi nefunguje, sú to lekárne s veľkou plochou vymedzenou na kozmetické značky, ktoré väčšinou inde nekúpite a kozmetika nie je zamknutá vo vitrínke, ale môžte si ju obzrieť, vyskúšať a prečítať zloženie...
22 máj, 2009 o 17:39 Odpovedať
alenka
alenka: Loreal, lebo vy zato stojíte?. no hlavne si nekupujte kremy a vyrobky Loreal, este som nenasla jeden, ktory neobsahuje alergeny, konyervacne latky, pochybne parfemove zlozky atd. Este aj ten ich mnineralnz make up, ktory sa tu uz spominal obsahuje TALC, čo je základná zložka klasických pudrov. Mineralne sa maju od klasickych odlisovat prave tym, ye nielenze neobsahuju konyervacne latky, parfemy atd, ale namiesto Talcu maju obsahovat ciste mineralne zlozky, ktore neupchavaju pory ako TALC
29 jún, 2009 o 10:14 Odpovedať
Anonym: kozmetika bez parabenov. Používam nemeckú luxusnú kozmetiku na báze prírodných produktov a hlavne ktorá neobsahuje parabeny. V prípade záujmu bližšis informácie na e-mail: helesiova@zoznam.sk, prip.č.t. 0948120021
28 august, 2009 o 11:59 Odpovedať
pepe
pepe: aka znacka. ta nemecka kozmetika, aka to je znacka? da sa kupit na Slovensku?
02 september, 2009 o 09:36 Odpovedať
betka
betka: Nivea?. Co si myslite o kremoch nivea? ja pouzivam uz dobrych 20 rokov jeden a ten isty krem nivea /a to doknca telovy na tvar aj na telo/ a nemozem sa stazovat.. mam 36 rokov, dve decka a plet bez jedinej chybicky.. nikdy som neriesila ziadne parabeny, ale poslednu dobu sa toho o nich akosi privela hovori.. obsahuje ich aj nivea? co mi vlastne mozu sposobit? popravde som tuto znacku akosi podvedome povazovala vzdy za najkvalitnejsiu alebo najbezpecnejsiu, a vychovavam na nej aj svoje decka.. robim chybu?
03 september, 2009 o 14:12 Odpovedať
Kika
Kika: A.T.W. kozmetika?. Nemate nahodou niektora skusenost s touto kozmetikou? je mozne si ju zakupitz cez ceksy internetovy obchod, pricom to vyzera tak ze su uplne bez chemie, aspon podla opisu, avsak nikde som nenasla skutocny popis co dany krem obsahuje..ak nahodou mate niektora taky kremik doma, skuste prosim napisat ci ste spokojna.. dakujem, dakujem:) mam totiz az veelmi citlivu pokozku a stale hladam nejaky krem, ktory by mi ju nedrazdil, lebo zatial aj tie doteraz vyskusane specialne na citlivu pokozku, ju zakazdym podrazdili
08 september, 2009 o 11:32 Odpovedať
miriam88
miriam88: krem. Kika a neskusala si pouzivat krem pre babatka? Moja znama tak uz dlho dobu pouziva kozmetiku pre babatka lebo tiez mavala problemy s precitlivelostou a je spokojna.. ja aby som to na tvojom mieste riskla
09 september, 2009 o 10:05 Odpovedať
mayuss
mayuss: kremy. no ja som vecra vecer u nas v kupelni objavila starsi zabudnuty detsky puder.. nepytajte sa ma co u nas robil, kedze nemame este deti, fakt netusim kazdopadne tam bol, tak som si ho obzrela.. mimo to ze sa mu trvanlivost skoncila uz pred piatimi rokmi, mal v zlozeni latku ktora sa tu na fore uz tusim spominala - talc. takze dakujem pekne,.. pozeram ze ani vyrobky pre babatka nie su tak bezpecne jak by sme si mohli mysliet..
10 september, 2009 o 10:48 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.