loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Tipy na ranajky

Tipy na ranajky

Melany

Melany: Ahojte, co zvyknete ranajkovat? Mne dochadza fanzazia..ale nerada, by som vynechavala ranajky, kedze to nie je zdrave... No co rano jest, aby ste boli plna energie?
21 júl, 2010 o 14:00 Odpovedať

betka
betka: Cauko, tak super energicka bomba je aspon pre mna cerstvo vytlaceny dzus, idealny pomaranc, s jablkom napriklad, citronom a vlastne na co mam chut. K tomu trosku pozobkat musli, alebo chlebik s tvarohom a pazitkou a mnam [:-)]
21 júl, 2010 o 14:05 Odpovedať
sara
sara: Ja oblubujem, podla vzoru svojho drobca na ranajky detsku ovsenu kasu s jablckami a skoricou [:-D]
22 júl, 2010 o 09:57 Odpovedať
miriam88
miriam88: Hehe, ja zas pri mojej malej ranajkovat akosi ani nestiham [:-D] dnes je pol dna u babky, takze prave jem neskore ranajky - mozzarellu s paradajkou a bagetkou. bezne ale mam cas zobnut iba tak par bobul hrozna [:-)]
26 júl, 2010 o 10:17 Odpovedať
Lili
Lili: Mliecko trosku granka a cokoladove musli, alebo ovsene vlocky, alebo cornflakesy,mnam.
28 júl, 2010 o 14:34 Odpovedať
Kika
Kika: Obcas take asi menej zdrave - parky s kecupom a vajickom [:-D] a zvacsa take zdravsie - bud jogurt s musli, alebo ovocie so syrom cottage - napr banany, jahody, a cottage. ked sa doma vyskytne tak pokvapkat javorovym sirupom, trosinku skorice a sladucke a snad aj zdrave ranajky su na svete [;-)]
04 august, 2010 o 10:41 Odpovedať
vanda
vanda: Ech no vidim, ze sa musim polepsit - ja totiz neranajkujem vobec [:-|] teda aby som to uviedla na spravnu mieru, moje ranajky su pohar az dva cistej vody, pripadne nejaky caj v praci...

ale ked mam rano tak stiahnuty zaludok, ze do nho neviem nic natrepat? no mozem vari ja za to? [(roll)]
05 august, 2010 o 14:00 Odpovedať
DevilMark
DevilMark: vanda : tento problém mám aj ja, ráno jednoducho nedokážem nič zjesť, asi až po trocho hodinách v práci som schopná sa najesť, baby, neviete mi poradiť nejaký trik, aby som sa ráno aspoň trošku naraňajkovala
kujeeeeeem
27 august, 2010 o 20:15 Odpovedať
vanda
vanda: @DevilMark Jej ahoj, no hej presne si to popisala. Je to blbe, lebo si uvedomujem ze ranajky su dolezite, a dokonca sa upodozrievam aj z tych par kil navyse, co som za posledne obdobie nabrala, ze je to kvoli tomu ze neranajkujem... mam totiz celkovo dost rozhadzany jedalnicek pocas dna, a sice sa snazim o cosi take ze jest kazde tri-styri hodiny, (ze aby si telo prestalo vytvarat tukove zasoby [;-)] ale s tymi ranajkami to obcas az tak dokaslem ze prve jedlo je obed [:-|]
02 september, 2010 o 09:24 Odpovedať
DevilMark
DevilMark: @vanda
z duse mi hovoris :(
tiez som nabrala par kil a mam problem ich zhodit, moj trener mi povedal, ze je to 100% z nepravidelnej stravy, kedze chodim do posilovne aspon 1 tyzdnenne a doma taktiez cvicim a to jem velmi zdravo, nic smazene, vsetko na prirodno, nizkotucne jogurty a syry, sama zeleninka a ovocie,
mojim hlavnym problemom je to, ze pracujem na smeny a aj nocne, takze o nejakom pravidelnom jedeni si mozem nechat tak snivat :(
budem sa s tym musiet nejako popasovat aspon si buem potom uspech viac cenit, ked ma bude stat tolko usilia [:-D]
06 september, 2010 o 22:25 Odpovedať
betka
betka: Ja by som chcela skusit jest podla krvnej skupiny, nevie niekto co je vhodne pre nulkarov? Tie kila navyse baby mozete mat aj z toho, ked sa stravujete zdravo a mate pravidelny pohyb... aj zdrava potravina, moze byt pre niektore typy nezdrava, preto je fajn zistit, vyskusat a overit [;-)]
09 september, 2010 o 13:46 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.