loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Šminky pre dcéru

Šminky pre dcéru

Lian

Lian: Ahojte asi hlavne týmto oslovím maminy... Aké šminky by bolo vhodné kúpiť pre dcéru keď začína s líčením? Ja s tým nemám moc skúseností nikdy som toho mov nepoužívala no pre dcéru by to chcelo asi niečo lepšie ako len krém a špirálu... Poradte prosím....
14 október, 2017 o 15:33 Odpovedať

Karlina
Karlina: Aka velka je dcerka?
14 október, 2017 o 15:55 Odpovedať
Lian
Lian: Má 12 ešte len...
15 október, 2017 o 13:25 Odpovedať
Karlina
Karlina: To je celkom akurat :) Nejaka bio sppralka priapdne puder by sa jej uz mozno hodil alebo nejake neutralne tiene na oci jej kamaratky sa nemaluju uz tiez?
15 október, 2017 o 13:32 Odpovedať
Lian
Lian: Popravde neviem, nikdy som si to nevšímala akosi... Ja len dávam dokopy nejaké vianočné darčeky a tak mi aj toto napadlo či by už netrebalo zahrnúť k nim...
15 október, 2017 o 13:41 Odpovedať
etela
etela: určite áno a keby nechcela tak to môže aj počkať veď líčidlá sa nepokazia roky :D a ak môžem odporučiť tak ja som dcére kupovala len také neutrálne v tomto by som ti aj notino obchod poradila tam sa opytaj a poradia ti alebo ukazu co by sa ti mohlo hodit kupit
23 október, 2017 o 22:39 Odpovedať
Lian
Lian: Notino nepoznám ale ďakujem za tip no radšej nakupujem drogériu v kamenných obchodoch... Myslíte inak že už by bola dobrá aj nejaká paletka na oči?
23 október, 2017 o 23:04 Odpovedať
etela
etela: to neviem možno tak akurát takú nejak https://www.notino.sk/catrice/the-essential-nude-collection-paleta-ocnych-tienov/ ja som ju kupovala pre seba a teraz si ju dcerka akurát dosť obľúbila ale je fakt jedná nie je ani drahá tak to by si možno tiež mohla je to ten neutrál :)
24 október, 2017 o 18:29 Odpovedať
Lian
Lian: O ďakujem... Tá sa aj mne veľmí páči neviem či si ju nenechám :D Aj super cena je na ňu... Sú to fakt kvalitné tiene?
25 október, 2017 o 18:00 Odpovedať
etela
etela: áno dlho držia aj pekne kryjú nie sú úplne ťažké a cena je fakt super notino má zvyčajne také priaznivé ceny ešte :)
25 október, 2017 o 18:05 Odpovedať
gabona1
gabona1: Ja kupujem šminky v PUPE, maju kvalitné a dobre držia, cena sa celkom dá. Kupujem tam sebe, nemam dceru. Krémy kupujem výhradne v lekárni, najčastejšie v drmax, mám to blízko. AJ šampóny kupujem v lekárni.
27 október, 2017 o 06:03 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.