loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Šampóny na vlasy, poradte nejaký?

Šampóny na vlasy, poradte nejaký?

Hanča7

Hanča7: Ahojte, hľadám dobrý šampón, poprípade kondicionérom či masku, ktorá je podľa vás najlepšia. Vyskúšala som ich už veľa hlavne z drogérie, ale stále nie som spokojná, preto hĺadám takto.
23 september, 2016 o 22:05 Odpovedať

ternika
ternika: A skúšala si z drogérie aj tie úplne obyčajné, čo predávali za socíku? Ja som sa k nim pred nedávnom vrátila a som spokojná, len už je trocha problém ich zohnať, všade je to samá značka z reklamy.
24 september, 2016 o 13:18 Odpovedať
forgi
forgi: ja sa zacinam kamaratit s prirodnou kozmetikou pevonia, ktorej siroky vyber a informacie najdete na pevoniaeshop.
24 september, 2016 o 16:39 Odpovedať
forgi
forgi: @ternika nakolko pracujem v lekarni, mozem povedat, ze ludia sa postupne vracaju k prirode. aj tie, co ty uvadzas, alebo aj ako som nizsie uz spomenula pevonia botanica a mnoho dalsich :)
24 september, 2016 o 16:43 Odpovedať
KlaraKlarovita
KlaraKlarovita: @Hanča7 vyborny kondicioner v pevoniaeshope je aj na farbene vlasy Bamboo-UV+Color Protection Conditioner
24 september, 2016 o 16:54 Odpovedať
Perilita
Perilita: Skúsila si už českú značku Bione? Je to bio značka, ale cenovo je velmi dostupná si myslím a má množstvo šamponov aj na rozne problémy či tipy vlasov. Ja mám na sebe odskúšaný keratin grain a som spokojná. Určite skúsim aj iné druhy. https://www.notino.sk/bione-cosmetics/keratin-grain-regeneracny-sampon-pre-vsetky-typy-vlasov/
24 september, 2016 o 21:30 Odpovedať
Hanča7
Hanča7: Kočky dík za tipy. Určite niečo vyskúšam. Hlavne ten Bione ma láka. Dobrá cena a hlavne ,,náš,, výrobok, tie ja rada podporujem.
25 september, 2016 o 12:35 Odpovedať
Hanča7
Hanča7: A kludne ešte píšte, nech mám viac možností [:-D]
25 september, 2016 o 12:36 Odpovedať
milusa
milusa: Ahoj, ja som už dlhšie spokojná zo značkou Kallos. Veľké balenia za minimálne ceny. Ku každému šampónu majú aj masku či kondicioner. Keď ma nebaví jeden tip kúpim iný. Sú dostupné aj v drogérkach, ale ja to kupujem cez net.
26 september, 2016 o 21:43 Odpovedať
gabona1
gabona1: Výborné šampóny sú Kerastase, alebo matrix. Sú to profi šampóny, ktoré zrejme kúpite v kaderníctve. Ale stoja za to. Ja mám blond vlasy a sú vyschnuté z farbenia, vďaka šampónom a maskám od kaderníčky ich mám stále pekné a končeky sa mi neštiepia vôbec.
29 august, 2017 o 21:43 Odpovedať
Libik
Libik: Baby prosim vas, ja mam strasne presusene vlasy v poslednej dobe, asi z tej zimy co bola a nijak sa s tym neviem vysporiadat, ziadny sampon mi nie je moc dobry :( co pouzivate? Kludne aj drahsie hlavne aby zabralo
11 apríl, 2018 o 22:12 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.