loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

rodinný domček

ondatra

ondatra: Aký rodinný domček je lepší? Poschodový, alebo prizemný? Máme 3 deti a chceme staviat, byt je maličký.
11 december, 2017 o 22:41 Odpovedať

levicaaa
levicaaa: osobne by som brala radšej poschodový a zo zbytku pozemku si pre detičky spravila pekny priestor na hranie. V dnešnej dobe je velmi vela pekných poschodových domčekov.
20 december, 2017 o 23:14 Odpovedať
Lusynda
Lusynda: tiež sa priklanam k levicaai a radšej by som volila poschodový. Mne sa velmi pačia rodinne domeky postavene firmou domsnov. Su neskutoční a klobuk dole :)
20 december, 2017 o 23:25 Odpovedať
Eliska11
Eliska11: máš s nimi niejake skusenosti? Za aku dobu postavia domček?
23 december, 2017 o 21:56 Odpovedať
Libik
Libik: ten náš už stojí a zrovna vyberáme nové spotrebiče.Premýšľame nad značkou OPrava, našla som na nu super recenzie, tak do toho asi pojdeme.
13 február, 2018 o 15:10 Odpovedať
Lian
Lian: najlepší je bungalov s rovnou strechou. A nechaj si ho postaviť. Budeš to mať ovela rýchlejšie.
16 február, 2018 o 13:34 Odpovedať
11Barbi11
11Barbi11: ano, bungalovy su najlepšie. Ešte lepšie je necha´t si ho postaviť stavebnou firmou. Za seba možem doporučiť domsnov.sk Nám kusok od BA staviali domček a celé to trvalo iba pol roka. SUPER!
18 február, 2018 o 13:31 Odpovedať
mickeymouse
mickeymouse: pozerala som na tuto stránku a tieto domčeky su prekrásne http://domsnov.sk/rodinne-domy/uno/ hned by som sa tam nasťahovala
23 február, 2018 o 19:38 Odpovedať
MamičkaSonička
MamičkaSonička: dobré je myslieť aj na to, aby ste svoje auto neparkovali vonku ako ja, ale mali garáž. Pred týždnom sme si v aaaauto.sk kupili auto a parkujeme ho vonku. Každu hodinu sa chodím divať, či tam ešte je.
24 február, 2018 o 14:34 Odpovedať
Libik
Libik: ten domček je prekrásny. Skoda ze na neho nemám. byvat v byte je sice strasne, ale lepšie ako nič. Domček by som brala hned.
15 marec, 2018 o 15:41 Odpovedať
ternika
ternika: nádherny je. Velmi pekne to vyzerá. Hned by som sa tam stahovala :) cena je asi bez pozemku,že?
15 apríl, 2018 o 23:16 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.