loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Problémy s chrbticou

Problémy s chrbticou

Zlatka.vav

Zlatka.vav: Viete mi niektorá poradiť, čo môžem robiť, keď mám problémy so spánkom a následne s chrbticou. Večer nemôžem spať, ráno som unavená a celý deň sedím na stoličke a strašne ma z toho bolí chrbát. Ďakujem za rady
06 október, 2015 o 22:10 Odpovedať

Jarmila
Jarmila: Vyskusajte strecingove cvicenia, to je velmi jednoduche, da sa to robit aj doma, vsade na internete su rozne tutorialy ako na to, pripadne fitnes loptu. Ked to bol taky hit, tiez som si jednu kupila a nepouzivam ju sice, ale moja teta mala uz niekolkokrat operovany chrbat a cvici kazdy den na tej fitlopte.
08 október, 2015 o 11:30 Odpovedať
Szilvy
Szilvy: Skús sa pozrieť po novom matraci alebo vankúši na nespavosť je určite dôležite niečo zmeniť v strave, nepiť kávu napríklad, nejesť príliš veľa cukru na večer, pretože potom má človek veľa energie a ja som vyskúšala aj čaj na ukľudnenie z lekárne :D Odporúčam
14 október, 2015 o 13:05 Odpovedať
ReBarbora
ReBarbora: Najlepsi matrac na svete http://www.prespanok.sk/matrac-jessika-sendvicovy-zonovy-matrac, určite ti pomôže, ja necvičím, celý deň sedím v práci a nemám žiaden problém s chrbtom.
15 október, 2015 o 13:14 Odpovedať
Zlatka.vav
Zlatka.vav: @ReBarbora a vôbec ťa nebolí chrbát, to ja mám veľké problémy, neviem už čo mám robiť, skúsim pozrieť na ten prespanok, snáď to nebudú príliš drahé matrace, už sme raz pozerali a niektoré stoja aj vyše 800 eur, čo si nemôžem teraz dovoliť, to už radšej to cvičenie.
16 október, 2015 o 13:36 Odpovedať
ReBarbora
ReBarbora: @Zlatka.vav Tak dajú sa tam vybrať aj drahé aj lacné, podľa toho aký máš cenový limit, to už musíš sama pozrieť, čo hľadáš...
17 október, 2015 o 14:29 Odpovedať
LadyH
LadyH: na problemy s chrbatom si vyber spravny matrac a vankus, ja obcas zajdem aj na masaz, pretoze zdviham casto tazke veci a mam strasne stuhnuty krk
18 október, 2015 o 11:31 Odpovedať
Zlatka.vav
Zlatka.vav: @LadyH Na masáži som ešte nebola, ale to je asi skôr jednorázovaá pomoc. Alebo potom chodiť pravidelne a na to nemam ani čas ani peniaze.
20 október, 2015 o 18:39 Odpovedať
Jarmila
Jarmila: @ReBarbora a tento matrac vám niekto odporučil, či ste len vyskúšali, pokus-omyl. Pretože rada by som si vybrala nejaký nový ale v toľkých materiáloch sa tiež nevyznám
21 október, 2015 o 13:37 Odpovedať
Szilvy
Szilvy: tie masaze su prijemne, ked ideme niekam s priatelom na welnes pobyt je to super, ale urcite sa tam neda chodit pravidelne, takze to nie je moc velka pomoc...
22 október, 2015 o 11:30 Odpovedať
ReBarbora
ReBarbora: @Jarmila známa mi ho odporučila, pracuje v predajni s matracmi a kupovali sme novú posteľ a matrac oddelene, tak sme si nechali teda poradiť
23 október, 2015 o 13:18 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.