loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » predlzovali ste si vlasy?

predlzovali ste si vlasy?

terkakvietok

terkakvietok: predlzovali ste si uz vlasy niekedy? ako to slo? kolko to stalo?
07 február, 2018 o 22:38 Odpovedať

annahanna
annahanna: nerob to... zaplatila som zato 460 eur a tie vlasy boli strašné!! stále bol s nimi nejaký problém či už pri česaní alebo žehlení kaderníčka v salóne mi na nich ešte dala šampóny a všetko možné a jasné že to nebolo najlacnejšie a nakoniec sa mi ešte aj moje vlasy úplne oslabili doteraz nie sú ako boli a to už je rok..... zbytočne vyhodené peniaze....
08 február, 2018 o 22:48 Odpovedať
ondatra
ondatra: predlžujem si vlasy cca 5 rokov a som spokojná. Samozrejme na to mám speciálny šampon, hrebeň, musim ich žehliť aby som nevyzerala ako metla. Uprimne, som na ne tak zvyklá, že život bez nich si neviem predstaviť.
09 február, 2018 o 14:20 Odpovedať
ReBarbora
ReBarbora: Záleží aké predĺženie je veľa metód, ja Ti môžem za seba odporučiť clipinhair podľa mňa to je najlepšie :)
13 február, 2018 o 18:00 Odpovedať
terkakvietok
terkakvietok: co to je zac tie klipy? a kolko to stoji? vydrzi to?
14 február, 2018 o 14:19 Odpovedať
ReBarbora
ReBarbora: Prečítaj si to tu https://www.clipinhair.sk/content/3-pripinanie-clip-in-vlasov-za-par-minut tam je to dobre napísané :)A drží to veľmi dobre :)
15 február, 2018 o 16:22 Odpovedať
terkakvietok
terkakvietok: a da sa to zehlit alebo aj nejako umyvat?
15 február, 2018 o 19:47 Odpovedať
Lian
Lian: premšlam nad tím ale aj sa bojím.Moja kamarátka to má a viem že si na to kupila speciálny šampon,masku,kefu na vlasy
16 február, 2018 o 13:32 Odpovedať
ReBarbora
ReBarbora: To sú normálne ľudské vlasy a áno dajú sa žehli aj točiť len neviem ako to je s farbením akurát ale keď trafíš odtieň tak to nie je vôbec treba a ja napríklad na nich nič špeciálne nepoužívam ani kefu a sú stále pekne aj po roku čo ich mám :)
20 február, 2018 o 13:53 Odpovedať
ivanuska265
ivanuska265: Tiez som si kedysi nechala predlzovat vlasy ale v kadernictve ale nestalo to zato bola som rada ze kadernicka bola kamoska a tak mi to nedala za plnu cenu lebo by to bolo fakt privelmi drahe a tym ze ked som si ich umyvala tak uplne menili kvalitu, ale tie klipy mam tiez odskusane a je to ovela lepsie len treba davat pozor aby boliz ludskych vlasov a aby boli remy- ze su skladane vsetky jednym smerom :)))
20 február, 2018 o 18:22 Odpovedať
terkakvietok
terkakvietok: a nejake ine metody? ale tak v tejto cenovej hladine?
21 február, 2018 o 12:20 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.