loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Tehotenstvo, deti a rodina » pôrod normálne alebo cisárskym

pôrod normálne alebo cisárskym

alzbetka

alzbetka: pôrod normálne alebo cisárskym. Ahojte, chcela by som poradit, ak uz bol niekto v takej situacii ako ja. Cakam druhe babatko kazdu chvilu by som uz mala rodit a mam takyto problem. Prvy porod z ocnej indikacie bol cisarskym, teraz po 3 rokoch mi ta ista ocna lekarka napisala, ze mozem rodit normalne aj cisarskym. Lekari si ma prehadzuju (obvodny gynekolog s porodnicou). Gynekolog by ma najradsej uz videl v nemocnici a z nemocnice ma stale posielaju k nemu. Vraj ak mozem klasicky, tak cakame, kym sa to nespusti, ak by boli nejake komplikacie, bude cisarsky. Som z toho hotova. Pri prvom som sa tesila na klasicky porod, boli sme s manzelom aj na pripravnom kurze a teraz ked som ani iny ako cisarsky neocakavala zrazu toto. Mam dioptrie okolo 5, co znamena, ze bez okuliarov som stratena. Co mam robit? Zazili ste niekto nieco podobne?
Vrela vdaka za rady.
16 marec, 2010 o 14:53 Odpovedať

miriam88
miriam88: cisarak. Ahoj, no ja nechapem co riesia?

Ved ked si pri prvom musela mat cisarsky, tak snad aj pri druhom by si mala mat, nie? Mam na mysli tu ocnu indikaciu, lebo ako sama pises, ked mas dioptrie 5, aby sa ti pri klasickom porode, zrak este nepohorsil.

Podla mojho nazoru by si sa mala ozvat, ze chces cisarak, ked ti to vie potvrdit aj ocna lekarka, tak neries viac, a nedovol aby si ta pohadzovali..

Inak kedy ze to mas mat porod, ze by ta uz lekar rad videl v nemocnici?
16 marec, 2010 o 15:01 Odpovedať
alzbetka
alzbetka: velmi skoro. Termin mam uz teraz v piatok 19.3. Dnes som este bola na konzultacii u primarky ocneho oddelenia, ak "vydrzim" do stvrtku, mam prist na vysetrenie, povedala, ze ak chcem napise mi odporucenie na cisarsky.
16 marec, 2010 o 15:08 Odpovedať
miriam88
miriam88: hmm. Hm, to uz je co xvilku...

A chces ten cisarsky?

Lebo ked ano, tak asi potom fakt si radsej chod po to povolenie...

Ale ak nie, tak ti ais len ostava cakat, ze kedy sa babo vypyta na svet

Ozaj co to bude, chlapcek ci dievcatko?

A drzim prsty silno inak.
16 marec, 2010 o 15:26 Odpovedať
betka
betka: alzbetka. Asi nemas gynekologa, ktory ta zaroven aj odrodi ze? To je skoda, lebo vtedy presne taketo pohadzovacky sa mozu diat.

drzim kazdopadne palce, nech uz budes rodit tak ci onak, aby ste aj s babatkom boli zdravi a v co najlepsom poriadku
17 marec, 2010 o 16:12 Odpovedať
Mirina
Mirina: ak su zdravotne problemy, tak potom cisarsky. Ale je od prirody dany prirodzeny porod. Je to najlepši sposob, ako priviest na svet nový život. Ale i po porode cisarskym rezom su možnosti ako rychlejšie zahojit ranu a byt fit
13 október, 2018 o 12:37 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.