loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Parfem-vonavka

Bericka

Bericka: Zenusky dajte prosim tipy na nejake pekne vonavocky. Mam svoju uz straaasne dlho a chcem zmenu je jedno aka fakt som ochotna skusit cokolvek a v drogeriach mi je blbe skusat vsetky zaradom radsej nejaky overeny vyber :) Dakujeeeem :***
04 marec, 2018 o 22:34 Odpovedať

Lusynda
Lusynda: Skusala si uz Biodermu? Oni maju vsetku kozmetiku velmi dobru.
05 marec, 2018 o 13:37 Odpovedať
Bericka
Bericka: A co od nej? Ci vsetko? :DD
05 marec, 2018 o 17:40 Odpovedať
KimmmY
KimmmY: Bioderma má parfém? Já mam Karl Lagerfeld a teraz mám zálusk na Chanel Gabrielle. Inak ti poradím Notino, maju tam vačší výber ako v drogerii a za nižšie ceny.
06 marec, 2018 o 13:44 Odpovedať
Bericka
Bericka: Hej aj mna to prekvapilo asi neviem o niecom :DD Dakujem popozeram :)) Notino poznam ale tam moc vonavky neovoniam :DD
07 marec, 2018 o 16:03 Odpovedať
Hashi
Hashi: Môžeš :) https://www.notino.sk/vzorky-parfemov/ Ja som si tak kupovala vzorky a tak si vybrala svoju :)
07 marec, 2018 o 20:32 Odpovedať
Bericka
Bericka: To ako som mohla toto prehliadnut? O_O Dakujeeem krasne to je skvely napad mi ani popravde nenapadlo ze by v Notine by take mohli predavat myslela som si ze to len nejake dilerky s parfemmi k takemu maju pristup :DD
08 marec, 2018 o 23:36 Odpovedať
Hashi
Hashi: Neni zač :) Inak vieš apsoŇ či chceš nejakú ľahkú vôňu alebo niečo vážnejšie, alebo korenisté, kvetinové alebo sladké?
10 marec, 2018 o 11:58 Odpovedať
Bericka
Bericka: Netusim :D Najradsej by som odskusala vsetky :DD
10 marec, 2018 o 18:19 Odpovedať
Hashi
Hashi: Tak odskúšaj toto https://www.notino.sk/bvlgari/omnia-indian-garnet-toaletna-voda-pre-zeny/ oni majú veľmi pekné vône a zo všetkých druhov mňa ešte nikdy nesklamali a veľa ľudí túto chváli :)
13 marec, 2018 o 22:00 Odpovedať
terkakvietok
terkakvietok: tak aspon v drogerii nech ti daju ovoniat take tie zakladne druhy z nich si vyber a potom tie vzorky skus lebo takto je toho fakt vela :) ja napriklad nemozem ani citit koreniste vone az skoro zle mi je z toho
14 marec, 2018 o 10:54 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.