loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Opica alebo Deň po párty

Opica alebo Deň po párty

Lili

Lili: Opica alebo Deň po párty. Ahojte nemáte nejaké naozaj zaručené tipy na "opicu"? Čas od času mávame stretko s kamoškami uprostred týždňa, lebo cez víkendy sa kvôli rodinkám a podobne nevieme zladiť. Vždy je super, len na druhú deň v práci ja som úplne ako vypľutá, je mi zle, nič neviem udržať v žalúdku, chcem spať a bolesti hlavy sú mimoriadne intenzívne....

Čo pomáha vám, dať sa počas pracovnej doby do "normálu"?
22 október, 2009 o 12:32 Odpovedať

Melany
Melany: čo robiť proti opici. No moj chlap má zaručenú taktiku a to piť kvalitný alkohol, z ktorého ti potom na druhý deň nie je zle

Inak som počula že sú v predaji aj nejaké také tabletky, ktoré by tomu mali dopomôcť....

mne tak občas pomáhal aj šumivý celaskon:)
22 október, 2009 o 15:34 Odpovedať
Kika
Kika: "bohate ranajky". Ahoj Lili, no ja ked si vyrazim z casu na cas s babami, tiez nam to zvacsa dopadne kadejak, len nie zrovna najtriezvejsie kedze nie som velmi zvyknuta pit, na druhy den mi byva zle ci vypijem pohar vina ci pat piv a pomaha v mojom pripade jedine:

- "bohate ranajky" a cerstva ovocna stava. Tie bohate ranajky sa tykaju napriklad slepacej polievky, gulasa, pecenych zemiakov, vyprazaneho rezna... cim tazsie jedlo zjem, tym som skor v pohode... tak nejak fungujem ja

26 október, 2009 o 14:57 Odpovedať
vanda
vanda: tabletky proti "opici". Ahojte aj moj kamos jeden cosi minule splietal o tych tabletakch len uz bol taky opiyty ze munebolo rozumiet

nasla som ale celkom vtipne ponatu recenziu, takze fakt jestvuju:):

http://www.mla.sk/modules/news/article.php?storyid=198
06 november, 2009 o 16:48 Odpovedať
lama
lama: soda bikarbona, detox + voda. ze vraj staci obycajny panadol, paralen skratka nieco na hlavu a na zaludok pomaha soda bicarbona, je sice hnusna, ale zabera a na bolesti hlavy treba tiez vela pit, lebo za nu moze okrem ineho aj dehydratacia, cize ovocne stavy su dobre pre detox, ale treba aj obycajnu vodu
09 november, 2009 o 11:48 Odpovedať
antena
antena: Lili. no mne pomáha Aloe Vera úplne Ťa postaví na nohy
10 november, 2009 o 11:23 Odpovedať
Lili
Lili: "Antena". Ahoj Antena, myslis Aloe Vera ako napoj co sa predava vo flasi, alebo caj z aloe vera?

mam v oblube inak Activiu Aloe Vera, len to tusim bola limitovana verzia...

Inak dik baby za tipy, uvidime pri najblizsej "party" kedze sa blizia vianoce, predpokladam ze budu hufne prichody vsetkych znamych z roznych kutov sveta
10 november, 2009 o 14:04 Odpovedať
Kika
Kika: aloe vera. Vychladeny napoj Aloe vera, len tak kupeny v obchode - ziaden specializovany, mnam, Antena ma pravdu, hned to cloveka postavi na nohy. Ci ma opicu alebo nie
13 november, 2009 o 16:31 Odpovedať
Karinka_C
Karinka_C: najlepsie si dat vyrovnavaka z kvalitneho alkoholu..napriklad my mame doma tuto vodku a ani raz som neoputovala ze som si dala vyrovnavak z nej https://www.alko90.sk/vodka/babicka-vodka--40-0-70-l/ [:-D] [;-)]
10 november, 2017 o 13:12 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.