loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » ochrana proti slnku

ochrana proti slnku

dlhana

dlhana: Budúci mesiac odchádzame na dovolenku. Konečne. Cele leto sme stravili pracovane tak sa nevieme vydržať. Už som tak natešená, že sa pomaly balím. už mám opalovací krém a teraz zháňam ochranu na vlasy.. čo používate, aby sa vám vlasy nezničili počas dovolenky, či už od slnka, slanej vody, vetru či ich kombináciou..
06 október, 2017 o 00:42 Odpovedať

Opicka
Opicka: Toto leto som objavila celkom prvý krát tento prípravok. Zlepšuje zadržiavanie vody vo vnútri vlasového vlákna a poskytuje tak hĺbkovú a dlhodobú hydratáciu vnútri vlasu vďaka vodoodolnému efektu.. Aplikácia je jednoduchá, votrieš si ho na ruky, následne po celej dĺžke vlasov rozotrieš a neoplachuješ. Tu objednaj, ak chceš https://www.clipinhair.sk/314-kerastase-soleil-aqua-seal-aqua-lock-ochranny-krem-proti-slnku-125ml.html
06 október, 2017 o 00:46 Odpovedať
KimmmY
KimmmY: Na trhu možno nájsť aj šampóny špeciálne určené pre vlasy namáhané slnkom, ktoré sú vhodné na dovolenkové pobyty.Po dovolenke nedám dopustiť na výživnú masku od mojej kaderníčky, vlasy sa potom pekne lesknú a vyzerajú zdravé.
06 október, 2017 o 01:06 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.