loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Nové prsia

Raywoman

Raywoman: Kočky, od milenca som dostala "nové prsia". Vždy som po tom túžila a nikdy nemala peniaze... :) Ale teraz, keď by to malo byť naozaj, som sa strašne zľakla :D Nikdy mi nevyberali ani len znamienko, a toto je celkom zásah do tela...Mám sa báť operácie, resp. následnej bolesti? Verím, že sa tu nájde niekto, kto ma bude vedieť ukľudniť a povzbudiť:)))
16 január, 2019 o 18:51 Odpovedať

etela
etela: ak mas uz vybratu kliniku urcite ti poradia, verim, ze milenec na tebe nestril, tak si to naplanuj tak, ako najlesie sa da:) na bolest napr. existuje pumpa s utisujucimi liekmi, kt. tlmi bolest, udajne na par dni, neviem sice kolko stoji, ale baby na zahranicnych forach to velmi chvalia
23 január, 2019 o 21:18 Odpovedať
ternika
ternika: pumpicka je super, je to take malicke, najskor som si myslela, ze co za vymysel, ale naozaj to ma nieco do seba, ja som teda predtym nebola na operacii, ale s tymto som to prezivala celkom oká
24 január, 2019 o 22:26 Odpovedať
dlhana
dlhana: vraj to nijak extra nezavadzia, dostanes k tomu nieco ako ladvinku, navyse tam nie je baterka, tak aj do sprchy s tym mozes
29 január, 2019 o 19:10 Odpovedať
Raywoman
Raywoman: ta pumpicka - to by som kde vedela k tomu viac zistit? a cenovo sa ako pohybuje? predpokladam, ze to nie je sucast zakroku, ale kupuje sa samostatne?? vybratu kliniku nemam, ale budeme to smerovat urcite do bratislavy, ked uz slovensko....:)
10 február, 2019 o 19:31 Odpovedať
Eliska11
Eliska11: už ste ju niekto po operacii použili? nemusi to byt zrovna plasticka operacia, ale akakolvek ina operacia.
Včera o 14:27 Odpovedať

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.