loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Nakupovanie oblečenia a kozmetiky online...

Nakupovanie oblečenia a kozmetiky online...

thami4

thami4: Nakupovanie oblečenia a kozmetiky online.... dievčatá, aké máte skúsenosti s nakupovaním online? dobré alebo zlé?...ake stránky preferujete??:)
11 august, 2009 o 21:50 Odpovedať

Kika
Kika: nakupovanie online. co sa kozmetiky tyka uz dlhsiu dobu fungujeme doma na yvesrocher.sk , aspon parfumy urcite, mama 50tnicka ma svoj oblubeny uz niekolko rokov /yria/, ja temer 30tnicka dokonca dva, a sestra teenegerka tiez.. kremy som zatial neskusala ale mama na sv.vekovu kategoriu na vrasky a tak, ine uz skusat ani nexce.. dorucenie je rychle, pohodlne a narozdiel od obchodu vacsinou aj so zlavou a nejakym darcekom /tentokrat napr.krasna ekotaska :)/
12 august, 2009 o 09:35 Odpovedať
Lili
Lili: online shopping. Ahojte, ak mate rady sperky, polodrahokami, ci bizuteriu mam pre vas dva super tipy - uz roky si nakupujem sperky online,

www.koralky.sk - su rychly, poskytuju zlavy a taktiez vzdy nieco pribalia ako darcek:), najdete tam hotove vyrobky, ale pre sikovnice a kreativky komponenty na zhotovenie sperku podla vlastnej fantazie.. A do pozornosti davam sperky z polodrahokamov! take nausnice z ruzeninu.. kolko lasky vedia pritiahnut

www.drakkaria.cz - kym pride tovar trosku sa nacakate, ale uz ked pride, neolutujete. co sperk to zvacsa original.. hlavne pri polodrahokamoch, ceny su prijatelne, a ten dizajn...no bozsky :)
12 august, 2009 o 10:04 Odpovedať
mayuss
mayuss: online shopping. pre domacich maznacikov odporucam www.zvieratka.sk
17 august, 2009 o 14:29 Odpovedať
hana paule
hana paule: pozor. pozor, lebo sa to tu zvrhne na obyčajnú neplatenú reklamu
17 august, 2009 o 21:22 Odpovedať
betka
betka: online shop. online shoppingu sa vyhybam ako cert krizu sa poznam ze raz zacnem a uz neprestanem.. ked online nakup, tak jedine pizza, alebo cina
18 august, 2009 o 10:00 Odpovedať
Lili
Lili: vsetko na ebay.co.uk. absolutne cokolvek sa da zvacsa aj za celkom lacny peniaz zohnat na www.ebay.co.uk
19 august, 2009 o 10:22 Odpovedať
Kika
Kika: "thami". tami a ty mas ake skusenosti? pozeram ze si pridala do poledance tu tyc ze sa da cez tv. stranku kupit to je super, len nejak sa neviem preklikat k blizsim infam bo mi nejak blbne ta stranka alebo net alebo neviem, napis prosim, jak to funguje .. davas ku tomu aj nejake dvd? alebo cviky pre samoukov? kedze je to online shopping tak som pichla otazku hned tu

dik, dik este raz za info
21 august, 2009 o 14:23 Odpovedať
peter9998
peter9998: nakupovanie. online obchody vyuzivam vo velkej miere - ci uz nakup knih alebo parfumov atd - veci si vzdy radsej chcem vyskusat - knihy odporucam martinus.sk a parfumy www.vasaparfumeria.sk
06 máj, 2010 o 18:06 Odpovedať
miriam88
miriam88: knihy online. zaujimave knihy o zdravi, ezoterike, psychologie, zivote... si objednavam z casu na cas na isis.sk

ceny su prijatelne, a dobierka skutocne rychla. - oplatilo sa mi to totiz aj ako darcek na poslednu chvilu [:-)]
11 máj, 2010 o 09:35 Odpovedať
Kika
Kika: sport.eshopy.sk. Tu hladavam ked si chcem kupit cosi specificke sportove, klikam a porovnavam ceny, a zatial ma ziaden internetovy obchod nesklamal.
12 máj, 2010 o 09:51 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.